לחוש את הרגש דרך הצבע והיצירה לתת ביטויי ל"ילד הקטן" שבנו להעצים את היכולות שלנו לשחרר את הפחדים ליצור באופן ספונטאני וללא ביקורת עצמית. ולגלות... שאנו יודעים לצייר דרך תהליך החוג נגיע ליצירה הייחודית לנו הטמונה בתוכנו ומחכה לפרוץ החוצה
מטפלת ומנחת סדנאות ותיקה בתחום התרפיה הגופנית, באמצעות ריקוד תנועה ומוסיקה. מתמחה בטיפול במיניות ליחידים זוגות וקבוצות
אנחנו לא חיים לבד. לאפשר לעצמנו לגדול, להתפתח ולחיות חיים מלאים תוך שמירה על חייהם של האחרים החיים לצדנו זה ערך עליון. המשמעות של הפצת הביודנסה היא ביצירת האפשרות לחיות יחד, באמת. לחיות באמת, יחד. הדרך שלנו לעשות זאת היא ליצור את התנאים
כבר כשלושים שנה שאני עוסקת באמנויות תנועה וריפוי סיניות, צ`י קונג וטאי צ`י, ולמדתי אצל המורים הטובים והידועים בעולם. הייתי הראשונה שנסעה לחו"ל ללמוד את הצ`י קונג היחודי לבריאות נשים.
מטפל, מאמן, מגשר, מומחה לתקשורת מקרבת. עובד עם נשים , גברים וזוגות במגוון שיטות ליצירת יחסים מיטיבים בחיים
פסיכותרפיסט, מטפל ויועץ להתמכרויות ותחלואה כפולה במרכז בריאות הנפש גהה. מטפל בכול סוגי ההתמכרויות . בעל ניסיון של מעל 19 שנה בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי, הדרכות הורים והתערבויות משפחתיות, כולל ביקורי בית וליווי. מומחה לבני נוער ומתבגרים. מרצה בתחום ההתמכרויות.
מאפשרת מוסמכת ע"י הארגון הביוצנטרי הבינלאומי לביודנסה IBF ,מנחת סדנאות ומטפלת בכירה בשיטת תטא הילינג משלבת שיטות טיפול שונות. בעלת תואר BA במדעי המדינה, אוניברסיטת חיפה. בעלת נסיון רב של הנחייה וטיפול
ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 37 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRS , מהחלוצים בארץ ובעולם- הריברסרית הישראלית הראשונה שקיבלה הכרה כריברסרית בינ?ל ע"י מייסד השיטה מר לאונרד אור.
פסיכותרפיה ממוקדת גוף, נשימה, התמקדות, מוסיקה, תשומת לב קשובה (מיינדפולנס)- בבית קסום בטבע הגלילי הפתוח אל ים זיתים ושמיים. סדנאות קורסים ומקום לריטריט אישי. 0776639903
מטפלת אינטגרטיבית, פסיכותרפיה בשילוב אומנויות,גוף-נפש-רוח,הילינג, מתמחה בתהליכים פנימיים, עבודת "הילד הפנימי", ועוד. מנחת סדנת "הבית הפנימי"
תחושות הגוף הן שער לעולם הפנימי.. התחושות הגופניות אוצרות מידע נפשי מורכב. במצב חצי מדיטטיבי (בטכניקת התמקדות על פי ג`נדלין) קשב לתחושות הגוף יביא לפתיחת הדרגתית של השער למעבר תכנים פנימים פחות מוכרים , מפגש עם תכנים אלה מחולל שינוי
פסיכולוגיה תהליכית היא גישה ליצירת שינוי המאפשרת לעבוד עם מה שמפריע לנו בגוף (מחלות), בנפש (פחדים, התמכרויות, מצבי תודעה) וביחסים (קונפליקטים) - מתוך ידיעה שכל מה שקורה לנו - לא מקרה הוא, ויש לדברים האלה מה להגיד לנו.
NLP, אימון אישי וכל מה שעוזר לשנות דפוסי חשיבה והתנהגות לרבות בעיות תקשורת, פוביות והרגלים מגבילים.
בעל תואר DIP.AC ברפואה סינית ע"י פאסיפיק קולג´ סן דייגו, ארה"ב והמכללה לרפואה משלימה.
אנו מזמינים אתכם לשלושה ימים של אהבה, למידה, סדנאות ורגיעה, עם מיטב המורים והמנחים בארץ! הופעות מוזיקה, סדנאות מעמיקות, מודעות וצמיחה רוחנית.
אני מציעה קרן לייזר אל תוך הקונפליקט שלך ? "העבודה" - שהיא דרך קצרה, פשוטה, ממוקדת ומדוייקת להביא אותך אל התוצאות להן אתה נכסף.