שמי טלי כרמל, מטפלת בשיטת אילן לב בקליניקה פרטית. אסיסטנטית בקורס ההסמכה של ביה?ס לשיטת אילן לב ואחראית על תחום ההתמחות/סטאז? בשיטה. הקליניקה נמצאת בצפון הישן בתל אביב, ברחוב זלטופולסקי 11.
שמי טלי כרמל, מטפלת בשיטת אילן לב בקליניקה פרטית. אסיסטנטית בקורס ההסמכה של ביה?ס לשיטת אילן לב ואחראית על תחום ההתמחות/סטאז? בשיטה. הקליניקה נמצאת בצפון הישן בתל אביב, ברחוב זלטופולסקי 11.
לקריאה נוספת »
שיטת אילן לב היא טכניקת טיפול במגע אשר מתבססת על הנעה של השלד והזרמה של תנועה בגוף. במהלך הטיפול המטופל שוכב על מיטת טיפולים והמטפל מניע את גופו מכיוונים שונים. הניעה עוזרת לגוף לשחרר עומסים, פותחת מעברי תנועה, מרחיבה את הרפרטואר התנועתי, מקנה לגוף תבניות תנועה חדשות ובכך מאפשרת לכאב להשתחרר מהגוף. הטיפול מפעים ועשיר בתגליות חדשות בגוף ובנפש.
הטיפול יעיל במגוון מצבים כמו כאבי גב, בלטים ופריצות דיסק, כאבי צוואר, כאבי ברכיים וקרסוליים, כתפיים, מגרנות, מגוון מצבים רגשיים (חסימות רגשיות, מתח וחרדה) ובעיות כרוניות כמו פיברומיאלגיה שלא נמצא להן מענה. הטיפול נפלא גם כתחזוקה שוטפת וגם בתור פינוק גדול!
מזמינה אתכם לבוא אלי לטיפול! טיפול ראשון במחיר היכרות!!