טיפולי שיאצו ודיקור לאיזון, להרגעה, להעלאת האנרגיה ולמגוון בעיות מאורתופדיה, כאב, עיכול, ראש, שינה וכיו"ב. טיפולי מים בבריכה מחוממת, פרטית ומקורה. מפגש מיוחד במינו המאפשר חוויה ומפגש אמיתי עם עצמנו.
טיפולי שיאצו ודיקור לאיזון, להרגעה, להעלאת האנרגיה ולמגוון בעיות מאורתופדיה, כאב, עיכול, ראש, שינה וכיו"ב. טיפולי מים בבריכה מחוממת, פרטית ומקורה. מפגש מיוחד במינו המאפשר חוויה ומפגש אמיתי עם עצמנו.
לקריאה נוספת »
טיפולי המגע והדיקור מתרחשים בקליניקה פרטית במושב רם און ומאפשרים מקום נעים ובטוח לריפוי. מקום שקט לקחת רגע של נחת מהמרוץ המטורף של החיים ולבדוק מחדש מה נכון עבורי, ומה יאפשר לי איכות חיים טובה יותר. הדיקור והמגע מטפל במגוון רחב דברים בין אם גוף או נפש ומכניס איזון ואנרגיה לשניהם.
הטיפול במים הינו מפגש ייחודי בין המטפל, המטופל והמים, בו המטפל מציף את המטופל תוך תמיכה מתמדת בראש ובאגן ומשלב תנועות, לחיצות, עיסוי ומתיחות. זהו מסע המתרחש ללא מילים, התנועות במים נעשות ללא מאמץ והמפגש הקסום של המטופל עם המים מאפשר לאט לאט לנוקשות ולעייפות שהצטברו בגוף להפוך לתנועה חופשית וזורמת. הטיפול מיועד לכל אחד ואחת, בכל גיל ולכל מטרה ומותאם באופן אישי לכל מטופל. השיטה מצוינת עבור אנשים הסובלים מכאבי גב, שרירים או מפרקים, נשים בהריון, להקלה ושחרור ממתחים פיזיים ונפשיים ולאלו הרוצים להתפנק ולפנק. ניתן להזמין טיפול יחיד, טיפול זוגי או מפגש קבוצתי הבריכה נמצאת בגן נר