בלב תל אביב, בין שדרות רוטשילד לאחד העם, שוכן הקן - מרכז לריפוי ותנועה שלמה. הקן מציע חדרי טיפולים להשכרה על בסיס קבוע וכן חלל מרווח ומואר לסדנאות.
לקריאה נוספת »
קליניקת הקן חבויה בפינה שקטה, ומהווה פינה ייחודית של שקט וריפוי ממש במרכז העיר. בקליניקה אווירה חמה וביתית, וחדרי טיפולים מוארים ואינטימיים. מטפלים מוזמנים לשכור חדר טיפולים למשמרות שבועיות קבועות ולאפשר לעצמם ולמטופליהם להרגיש בבית. כמו כן, חלל נעים ומרווח לשיעורים או סדנאות מוצע להשכרה במחיר אטרקטיבי. נשמח אם תצטרפו למשפחת המטפלים שלנו!