מזה 12 שנה מלווה נשים בתהליכי ריפוי דרך הכלים שרכשתי: שיאצו, יוגה, עיסוי, תטא הילינג בטיפולים ישנו דגש על ההיבט הרגשי והרוחני ונותן לאישה כלים להעצמה ולריפוי האישי שלה. הנכן מוזמנות
מזה 12 שנה מלווה נשים בתהליכי ריפוי דרך הכלים שרכשתי: שיאצו, יוגה, עיסוי, תטא הילינג בטיפולים ישנו דגש על ההיבט הרגשי והרוחני ונותן לאישה כלים להעצמה ולריפוי האישי שלה. הנכן מוזמנות
באהבה, מיכל
לקריאה נוספת »
אני מאמינה בריפוי.
חוויתי אותו על עצמי ועל המטופלות שלי.
אני מאמינה שכל אחת מאיתנו יכולה לבחור לקחת אחריות ולעשות שינוי.
הריפוי העצמי הוא תהליך אותנטי ומרגש עבור כל אחת שעוברת אותו.
אני כאן בכדי לתת מרחב, שיקוף, מודעות ותמיכה ולמצוא יחד איתך את הכלים שיעזרו לך במסע שלך. 0524282779 http://www.healing-flow.com/