שיטת פלדנקרייז עוסקת בתנועה בגוף. מעבר לתרומת השיעורים ליציבה, גמישות, והתגברות על קושי, מציע התירגול הפניית תשומת הלב לתנועה בגוף, שמלווה אותנו אל מחוץ לשיעורי התנועה ומשפרת את האינטליגנציה תנועתית ואת תחושת הרווחה שלנו.
שיטת פלדנקרייז עוסקת בתנועה בגוף. מעבר לתרומת השיעורים ליציבה, גמישות, והתגברות על קושי, מציע התירגול הפניית תשומת הלב לתנועה בגוף, שמלווה אותנו אל מחוץ לשיעורי התנועה ומשפרת את האינטליגנציה תנועתית ואת תחושת הרווחה שלנו.
לקריאה נוספת »
שיטת פלדנקרייז עוסקת בתנועה בגוף. התרומה המיידית של השיעורים הינם יציבה זקופה ללא מאמץ, שיפור הגמישות, הרמוניה תנועתית לכולם ולהקלה משמעותית למי שסובלים מקושי או כאב. מעבר לתרומה זו, תשומת הלב וההקשבה לתנועת הגוף בשיעור מעודדת ומטפחת שקט פנימי. הפניית תשומת הלב לחוש תנועה ? החוש הפרופריוספטי - מטפחת קשב לתחושות גוף. היכולת לחוות את השקט הפנימי והפניית הקשב לתחושות הגוף מלווים אותנו, ככל שמתמידים בתירגול, גם אל מחוץ לשיעורים, משפרים את האינטליגנציה תנועתית ואת תחושת הרווחה שלנו.