לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

דואט מתוך המופע המשחק הגדול בתל אביב יפו

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם שרונה פלורסהיים
מחול »  מחול מודרני עכשווי »  מופעים או הרצאות מחול מודרני עכשווי »  מחול מודרני עכשווי בתל אביב יפו »

הצטרפ/י
עם : שרונה פלורסהיים
מתי : שישי 6/9/2013 20:00
עלות : ₪80
עם :

שרונה פלורסהיים

ברוכים הבאים למשחק הגדול בו החוקים והתוצאה נקבעים על הבמה בזמן אמת. שתי נשים ושני גברים יוצרים בניהם עולם אבסורדי המורכב ממשחקים. על הבמה, אל מול עיני הקהל, הם יוצרים את חוקי משחק והתוצאה.

שתי נשים ושני גברים יוצרים בניהם עולם אבסורדי המורכב ממשחקים. על הבמה, אל מול עיני הקהל, הם יוצרים חוקי משחק חדשים וספונטניים המובילים למפגשים בלתי צפויים, משעשעים, ואינטימיים. המשחקים השונים חושפים את העולם הרגשי של הדמויות ואת יחסי הכוחות המתפתחים ביניהם תוך כדי המופע.

היצירה "המשחק הגדול" בוחנת את מכלול הסיטואציות שלנו במציאות, כאוסף של מצבים בעלי מאפיינים של משחק. מצבים בהם אנו ממלאים תפקיד מסוים, פועלים ע"פ חוקים וכללי התנהגות ומשתתפים בסיטואציה מתוך בחירה. החוקים של כל "משחק" מכתיבים את המוטיבציה של המשתתפים ויוצרים בהתאם את השדה הרגשי שבתוכו הם פועלים.

על הבמה מתרחשים שורה של משחקים אישיים או קבוצתיים שחלקם מבוססים על משחקי ילדות מוכרים וחלקם הומצאו ע"י הכוריאוגרפית והרקדנים בתהליך היצירה. משחקי הילדות המוכרים מתפתחים לסיטואציות דרמטיות כשהם חוצים את גבולות המשחק הרגיל ורגעים אינטימיים מתגלים בהמשך כחלק מתחרות שתוכרע ע"י הקהל.

במהלך המופע נחשפים חוקי המשחק של תהליך היצירה הכוריאוגרפי כשהוא מתרחש בזמן אמת מול הקהל. הרקדנים מנהלים דיאלוג ישיר עם הקהל, מזמינים אותו להיות שותף פעיל ביצירה המשפיע על מהלך המופע, ומנסחים מחדש את מערכת היחסים בין הרקדנים, היוצרת והקהל, השותפים כולם למשחק המכונה "מופע מחול"


רעיון, כוריאוגרפיה ובימוי: שרונה פלורסהיים
רקדנים שותפים ליצירה: יוחאי גינתון, קרן בן-אלטבט, תמר נבו, עדי אלזם.
עריכה מוזיקלית ונגינה חיה: אלדר ברוך
עיצוב חלל ותלבושות: מיכל קפלוטו

שרונה פלורסהיים

יוצרת ומציגה בארץ, בארופה ובאפריקה יצירות המשלבות תנועה, קול ווידאו ארט. עבודותיה מחברות אלתור וכוריאוגרפיה בנויה לכדי מכלול אחד ויוצרות על הבמה מרקם אנושי, אותנטי וחד פעמי. מנחה סדנאות לתהליכי חשיבה יצירתית לאמנים ובמגזר העסקי.
הצטרפו להחלפת פרטי התקשרות ו/או להמשך הזמנה

כל הפעילויות של שרונה פלורסהיים:

סוד האינסוף של נעה - 15/10

סוד האינסוף של נעה

דמיון וידע חוברים יחדיו במופע תיאטרון מחול שופע יצירתיות והומור, החושף את העולם המפתיע והמרתק של הפיזיקה המודרנית. הקהל מוזמן להשתתף במשחק המופלא ולגלות עם נעה את סוד האפשרויות האינסופיות.» עם פלורסהיים שרונה

סוד האינסוף של נעה - 15/10

סוד האינסוף של נעה

עם: פלורסהיים שרונה

שיתוף חברים
עם : שרונה פלורסהיים
מתי : שישי 6/9/2013 20:00
עלות : ₪80