לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

ארוס ו5 המקצבים. 4 ימים של ריקוד ומודעות באבן ספיר

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם Shany Goren
תנועה מודעת »  חמשת המקצבים »  סדנאות חמשת המקצבים »  חמשת המקצבים באבן ספיר »

הצטרפ/י
עם : Shany Goren
מתי : רביעי- שבת 23/2/2019-20/2/2019 17:00
עם :

Shany Goren

4 ימים בהם נחקור תנועה, התפתחות, תודעה ואהבה. בהנחייתם המוקפדת והמכילה של אלה מי-רום מישראל ותומש שימוכה מפולין. נרקוד, נתמודד ונביע את עצמינו בשלל דרכים שיחזקו את גופינו וליבנו.
This is a LOVE LIFE Workshop:
🦋 EROS IN 5RHYTHMS🦋
?Expand Your Body, Mind, and Love Making?
By: Ela Merom (Israel) and Tomasz Szymocha (Poland)
4 Day workshop, in the Jerusalem mountains, ISRAEL

Eng after Hebrew***

לאחר סדנה עוצמתית ומענגת בשנה שעברה בישראל, ו8 סדנאות בינלאומיות, אנחנו מגיעים שוב לישראל לאפשר מרחב יחיד במינו של חקירה עצמית, עונג, ורפואה. הסדנאות שלנו מהוות שילוב ייחודי של עבודת גוף ותודעה בשיטת "חמשת המקצבים" - מפה עוצמתית לחקירה עצמית והשלת שכבות אותה מנחה תומש שימוכה (פולין), בשילוב עם כלים מעולם השאמניזם, טנטרה, mindfulness, ופסיכותרפיה גופנית אותם מנחה אלה מירום (ישראל).
מנסיוננו צירוף הכוחות שלנו יוצר שדה בעל פוטנציאל אדיר לטרנספורמציה וחגיגת החיים, זו הסיבה שמשתתפים רבים ממדינות שונות חוזרים שוב ושוב לחוות את הקסם.
כל סדנה שלנו עומדת בפני עצמה וגם מעמיקה את הלמידה בקודמתה.
בסדנא הזו אנחנו נעמיק אל תוך המיניות הזכרית והנקבית, נחקור את הקוטביות בתוכינו ומסביבינו, נכיר לעומק את החוויה הגברית והנשית מעבר לרעיונות, ונתוודע לאיכויות חדשות של משחק והתעלות. רוב הmיניות ואנרגיית החיים שאנו נחשפים אליה היא יחסית חד גונית ובעלת דפוסים שחוזרים על עצמם. דרך חקירה של האיכויות העונג הזכרית והנקבית (בתוכינו), שהן שונות בתכלית, והרחבת המושג והחוויה האורגזמית בכלל(שהיא רחבה לאין שיעור ממה שלמדנו) , נרחיב את ההבנה שלנו את עצמינו ואת היכולת לחוות עונג כגבר או כאישה.
נשחרר ונרחיב את הגוף - הלב - והתודעה בכדי לאפשר זרימה אותנטית, מענגת, יצירתית ומיטיבה בחיינו. נגלה מחדש את הביטוי האותנטי של הגוף והמפגש שלו עם העולם.

התהליך נעשה תמיד תוך תשומת לב ותמיכה בגבולות ובעוצמה של כל אחד ואחת. היכולת להגיד לא היא הבסיס הבריא לmיניות וזרימת החיים. החקירה היא קודם כל אישית, ומכאן מתאפשר מפגש. במהלך הסדנא אנו יוצרים מיכל בטוח לחקירה עצמית וקבוצתית. אנו מוזמנים להיפגש ברכות עם התנגדויות המונעות מאיתנו לחיות ולחגוג את עצמנו במלואנו, בכדי לאפשר מקום לאנרגיית החיים לזרום דרכינו אל עבר הבריאה באופן הייחודי לנו.

☀ למה אפשר לצפות: ☀
? לרקוד ולנוע הרבה בסטודיו ענק ויפיפה (לפחות 3-4 שעות ביום)
? זמנים של שקט ומדיטציה
? תרגילים זוגיים/אישיים/קבוצתיים
? סשנים של ריפוי אישי וקבוצתי
? מרחב מאפשר לשחרור רגשי
? בחירה לגבי מה ואיך מתאים לי
? מרחב בטוח ואוהב לצמיחה האישית שלכם
? תמיכה של צוות אסיסטנטים מנוסה ומופלא
? ארוחות טבעוניות מפנקות, מותאמות, ותומכות את התהליך על ידי קסם ידיה של דריה (נארה) פלג
? תחושה של חיבור ושבט עם א-נשים יפים ומופלאים מישראל והעולם

✹ המרחב תומך בתהליך אישי וזוגי, ותמיד בסדנאות שלנו יש גם וגם
✹ בסדנא ישתתפו אנשים מפולין, גרמניה, יוון, ישראל ועוד.
✹ הסדנא תתקיים באנגלית עם תרגום לעברית והשפות השונות לפי הצורך.
אנחנו מזמינים גם באהבה א-נשים מכל הקשת המינית/מגדרית

בואו בואו באשר אתם להרפות איתנו למרחבי האינסוף הקיימים בכאן ועכשיו של גופכם ‒ ליבכם ‒ ותודעתכם.

אוהבים, אלה ותומש

☀ על המנחים ☀

✹ אלה מירום:
מזה שנים אלה מנחה תהליכים לצמיחה, העצמה ובריאת מציאות ליחידים, זוגות, וקבוצות בארץ ובעולם. בשנתיים האחרונות היא מנחה של "בית הספר לאומנות האהבה", ולאחרונה הקימה ומנחה יחד עם שותף אירופאי את LOVE LIFE WORKSHOPS המשלבת עבודה בתנועה וסדנאות עומק תהליכיות ואת הINITIATION TEMPLE סדנאות ייחודיות לצעירים בני 20-32.
בעבודתה אלה ממזגת ומחדשת בעונג רב חווית גוף, רגש ותודעה; מביאה מחכמה שנובעת מתוכה ובהשראת מורים ומנטורים מופלאים מתחום הבודהיזם, שאמאניזם, טנטרה, קבלה, מוזיקה ותנועה,"הילד הפנימי", פסיכוטרפיה גופנית, ועוד. היא בוגרת BA בחקר דתות המזרח, הוסמכה כרבה על ידי התנועה להתחדשות היהודית והיא בעלת תואר שני אקדמאי. ולפני הכל, אלה היא אמא לשתי בנות עוצמתיות ומהממות.
לכל אחד ואחת מאיתנו יש את היכולת הטבעית לאהוב, להיות נאהב/ת ולהתענג על החיים האלה ב-א-מ-ת!!! יש לנו את הפוטנציאל להשיל את השריון קליפה אחר קליפה ולחוש את עצמינו, בני אדם אחרים ואת הבריאה כולה באינטימיות וחושניות, ליצור את המציאות שלנו ולהביא את המתנה שלנו לעולם.

✹ תומש שימוכה:
תומש הוא מורה מוסמך של חמשת המקצבים והוא מנחה קבוצות שבועיות של 5 המקצבים בפולין וגרמניה. בנוסף לזה תומש הוא שחקן ופנטומימאי, ועסק ולימד במשך שנים רבות מדיטציה. הוא גם מטפל בעיסוי "לומי לומי" וקשמירי. הוא מקבל את השראתו מן העולם השאמני, מעולם הבמה והתיאטרון, החיבור לטבע, ומילדיו.

☀ משתתפים מספרים ☀

סדנאות עם אלה ותומש הן כמו לקפוץ עמוק לתוכי. בעזרת נתינת קדימות לגוף דרך תנועה, נשימה ושחרור, אני יכולה למצוא את עצמי הרכה, האמיתית והקלילה. בשבילי, הסדנאות האלה הן במהותן התהוות של עצמי, הצגה מלאה שלי ומאפשרות לחיות בחושניות.
כל פעם שאני מסיימת סדנה אני נפעמת מן המסע המשותף. זה מרחיב אותי, מחזק אותי ומזין אותי. הלוואי שאימון בנוכחות אוהבת יהיה נחלת יומי. אני בוראת את החוויות שלי.
אלה ותומש מחזיקים יחד מרחב המאפשר עבודה בטוחה כדי שאוכל לפרוח בהוויתי. אני מחשיבה את הזמן שבילינו יחד- מקודש.
מלב אל לב, ג`ואנה.

"אלה היא אלה במלוא מובן המילה, סדנאות עם אלה מתמירות את הגוף, את הנפש התודעה והגוף בסדר גודל שלא ידעתי כמותן קודם. תודה תודה תודה על פתיחה, האיפשור והאהבה הענקית שאת מקרינה. אני מחכה לסדנה הבאה בגילויי עיניים ובלב אוהב !"
נטלי זייתוני

"חזרה לסדנה של אלה ותומש זה כמו חזרה הביתה, לחיק משפחה אוהבת, לשבט.
המרחב שהם יוצרים מאפשר לי ביטוי אותנטי של היצירתיות שלי, של משחק ותקשורת בריאה עם אנשים. האפשרות לרקוד במרחב מוחזק ואוהב נותנת לי ביטחון שהולך איתי הרבה מעבר לסוף הסדנאות. כך גם הגילויים וההבנות הרבות שעולות מתוך העבודה ההתפתחותית במהלך הסדנה.
אחרי כל סדנה אני מרגישה מחוברת הרבה יותר לעצמי ולאחרים ופתוחה ומוכנה לאתגרים ולאהבה הקיימים סביבי בחיי היום-יום.
באהבה גדולה, שני גורן.


"הודיה, זו התחושה לאחר הסדנה "ארוס וחמשת המקצבים". קבוצה של אנשים מישראל, פולין וגרמניה. קבוצה של זרים קבוצה של נשמות, קבוצה של ילדים כאובים, נפגשים בסדנא בעזרתו הנדיבה של היקום, ומשהו קסום במרחב מאפשר לכל אחד ואחת מהם להפתח, להפגש עם הכאב שלו, להביא את הרגשות, את ההתרגשות, את האהבה. המשהו הקסום הזה יש לו שם, שני שמות: אלה מירום, ותומש שימוכה, מנחים בחסד, אנשים של לב, של חיבור, אוטנטיות ואהבה. יש משהו חזק ומשחרר בשילוב של "חמשת המקצבים" והחיבור לארוס ? לעשות אהבה עם עצמי ועם העולם.
הודיה. הלב שלי רחב, כולי אהבה.
הודיה גדולה."
נופר ווינבלט

*למטה תמצאו עוד המלצות באנגלית ושפות אחרות

☀ מתי ☀

נפגשים ביום רביעי ה-20.2.19
בשעה 17:00
לסיום הרשמה, התארגנות וקבלת חדרים
(אתם מתבקשים לא לאחר כדי שנוכל להתחיל יחד בזמן. איחורים מיוחדים באישור אלה.)
הסדנה תסתיים ביום שבת 23.2 בשעה 16:00.

☀ איפה ☀
הסדנה תתקיים בחוות האיסיים המקסימה שבמושב אבן ספיר שליד ירושלים. בחווה מתחם הסטודיו גדול ויפיפה שם נרקוד ונעבור פעילויות, חדרים מפנקים לשינה, מדשאה נעימה ונוף מרהיב.

☀ מחיר ☀
המחיר כולל
✹ השתתפות בסדנה לכל אורכה, שימוש במתקני חוות האיסיים
✹ .3 ארוחות ביום (ביום רביעי תוגש ארוחת ערב וביום שבת יוגשו ארוחות בוקר וצהריים), טבעוניות ומפנקות מידיה של השפית דריה פלד המופלאה,
✹ שינה במתחם חוות האיסיים. המחירים משתנים בהתאם לבחירת סוג החדר/ מקום הלינה של המשתתף:

עלות לאדם בקבלת מזרון ושמיכות לשינה בהיכל/אוהל 2460 שח

עלות לאדם בחדר משותף (5 אנשים) 2790 שח

עלות לאדם בצימר זוגי 3100 שח

עלות לאדם בחדר זוגי גדול 3350 שח(מספר החדרים הזוגיים מוגבל)


* ל-7 הנרשמים הראשונים בלבד תינתן הנחה של 140 שח על הרשמה מוקדמת.


* למשתתפים חוזרים שהשתתפו באחד או יותר מאירועי love life tribe תינתן הנחה של 115 שח. *יש כפל הנחות**

☀ הרשמה ויצירת קשר☀

✹ניתן לשלם דמי הרשמה בקלות ובפשטות בלינק הבא


* דמי ההרשמה הנם גם דמי ביטול, אך ניתן להשתמש בהם לסדנאות LOVE LIFE בארץ או בעולם בשנה הקרובה.(עד סוף פברואר 2020)

✹ יש לכם עוד שאלות, אל תהססו לפנות!!
להרשמה ופרטים נוספים נא ליצור קשר עם שני
במידה ואני לא עונה ניתן לשלוח הודעת ווצאפ ואשמח לחזור אליכם.


☀ מה להביא☀
בגדים נוחים לריקוד
בגדים חמים לשעות הערב והלילה
כלי רחצה
נעליים נוחות להליכה קלילה
בחדרים יסופקו כלי מיטה מלאים, מצעים ומגבת.
לשינה בהיכל/ באוהל יש להביא מצעים אישיים ומגבת. (יש שמיכות ומזרונים)
בקבוק מים אישי
חפץ עוצמה אליו אתם מחוברים

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

This is a LOVE LIFE Workshop:
5 Rhythms and Eros ?Expand Your Body, Mind, and Love Making?
By: Ela Merom (Israel), Tomasz Szymocha (Poland)
4 Day workshop, in the Jerusalem mountains, ISRAEL


LOVE LIFE workshops hold a unique combination of the magical map of the 5Rhythms® Movement meditation led by Tomasz Szymocha (certified 5 Rhythms teacher), and other powerful practices and methods, coming from the worlds of Shamanism, body centered psychotherapy, mindfulness, and tantra led by Ela Merom. It is our experience that the combination of our powers creates a very potent field of exploration, healing, and Joy. Our participants experience a real release of resistance from the MIND-BODY-HEART consciousness, and discover new dimensions within themselves and existence. They find power to allow themselves to express their life force in its full range and glory - from the most subtle to the most wild, and play joyously in their lives as the powerful unique creators they are.

In this workshop we will explore the Feminine and Masculine sexuality and orgasmic qualities. What we learned of as an orgasm or sexual energy, is extremely limited in comparison to different experiences and flavors it holds. Learning more about the Feminine and Masculine sexual energies within us, as well as the different sexual of experience of Men and Women, will allow us open up new expression of ourselves - in bed and in Life. Even if we think of ourselves as liberated and free, we are often locked in old patterns repeated over and over again. We are inviting you into this lab to expand your view of what love making is, release the old codes, and bring in more pleasure into your life.
Come dive deeply with us into the mysteries of Body, heart and Spirit!

As facilitators it is incredibly important to us to create a safe environment for exploration. We both have lots of experience in holding sacred group journeys, and along with our amazing ?hand picked? assistants we create a space that is held and supportive, in which participants can let go each into their own healing and empowerment.


WHAT CAN YOU EXPECT:
1. Lots of movement and dance
2. Experiential exercises from the world of Tantra and Shamanism
3. Working with the inner child through body-centered psychotherapy
4. Periods of silence and meditation
5. Time of deep connection in nature
6. Sharing in the circle
7. Ela does deep individual work with participants who choose, to release blocks
8. Time to rest and mingle with other participants and enjoy the beauty of the retreat centre.
9. Laughing, playing, reconnecting with the cosmic child within

*All parts of the workshop is out of free choice, and each woman decides in her own sovereignty what she want to do.


In this workshop there will be participants from Israel, Poland, Germany, Greece and more. Some have already experienced one or more of our workshops, and some are going to experience it for the first time. The workshop will be given in English with translation to Hebrew and Polish as needed.

We are a free birds flying unto creation.
We crave to love life - to merge with it completely.
To take in FULLY all the beauty that exists all around us,
In other people, and first and foremost in ourselves.
To live out fully our unique, one of a kind, gift to the world.
Our desire is to touch and be touched intimately with every breath we take, in this miracle of a body we received from Existence
To let our most primal energy appear in its raw and magnificent form!

We unite as cosmic children to play, cry, love together. Come as you are!

LOVE,
Ela and Tomasz

***
FACILITATORS
ELA MEROM / Israel
Ela Merom is a teacher and founder of "LOVE LIFE" workshops, INITIATION TEMPLE, and FEMININE POWER AND MYSTERY (workshops for women), has a private clinic of body-heart-mind psychotherapy, is a mother of two beautiful daughters, and lives in an Eco-Village in the North of Israel. For nearly two decades Ela has been leading transformational workshops, rituals, and personal development processes in Israel and abroad. In her work she magically blends heart, body, and consciousness work. Her first major spiritual awakening as an adult was through Buddhist wisdom, and since then she has deepened her human experience though the Shamanic path, Jewish Mystical tradition, sacred sexuality, body centered psychotherapy, and more. Her studies have been both Academic and Experiential. She has a Masters Degree in Religion, and has been ordained as a Rabbi.
Increasing intimacy and the full experience of the life force is her most major concern, both for herself and others. She is inviting you to breakthrough to your deepest and most joyous and loving essence, creating a deep, fulfilling, and sensual relationship with your loved ones, with the beauty of creation, and most importantly with yourself.
Expansion of our hearts and minds is not a mere saying, it can be lived out and make our life into the true adventure it was meant to be.

TOMASZ SZYMOCHA/Poland
An accredited 5Rhythms® teacher and the founder of ?LOVE LIFE? workshops. He is also an actor, a yogi, Lomi Lomi and Kashmir massage therapist. His reality is full of love and movement and so is his work on the 5Rhythms dance floor. He is inspired by shamanism, his deep contact with nature, the fascination with theater and the wisdom that is constantly passed on to him by his four children.
In 2011 Tomasz founded the BioRezydencja in Świeradów ? Zdrój: a beautiful, ecological, rural retreat; a place of revival for the body and the spirit, where he also facilitates classes and workshops.

WHEN
Wednesday, 20/2/2019
Payment and room assignment 1700
The workshop will end on Saturday 23/2/19 at 1600.

WHERE
The workshop will take place at Essene Farm in Even Sapir near Jerusalem. There you will find a big, spacious, and beautiful studio where we will dance and work, pampering sleeping rooms and awesome view.

PRICE
The price includes:
1. Participation in the full workshop

2. 3 beautiful vegan meals a day (Wednesday- dinner only, Saturday- breakfast and lunch), made with love by the Chef and culinary shaman Daria Peled

3. Open Coffee/Tea corner

4. Sleep accommodation. The price will change according to the choice of sleeping accommodation.

*Price per personsleep in the big hall/tent (includes mattress and blanket) 584 EU.

*Price per person in a 5 person bedroom 663 EU

*Price per person for a two person bedroom 736 EU.

*Price per person for a big two person bedroom 796 EU.
.

☀ First 7 people to register (only) will get a 34 EU discount for early registration.

☀ Love Life Tribe members that took part in one of our previous Love Life workshops workshops will get an additional 27 Euros discount on the price of the workshop

CONTACT AND REGISTRATION
☀ European/Polish Participants:
Contact Gaja Wannan phon or What App at +5 or mail
Don`t hesitate to contact us for more details!!
Registration Fee: To register wire 226 Euros to??????..
registration fees are also cancelation fees but you can use them in another Love Life workshop in the future until Februery 2020

☀ Israelies, Please contact Shany via Phone or WhatsApp on

You can easily register at

WHAT TO BRING
Comfortable clothes to dance in.
Worm clothes for the night hours.
Toiletries.
Comfortable shoes for an easy walk.
Rooms will include beddings and a towel
For people sleeping in the big hall/Tent, please bring your own linens (warm blanket and comfortable mattress are provided..
Water bottle
If you have a power object(crystal/stone/dorje? or anything that empowers you bring it)

SAMPLE OF WHAT PARTICIPANTS SAY AFTER OUR WORKSHOPS:

?I am grateful for this workshop. A temple space was created where we could all be ourselves authentically, speak our inner truth in a safe environment. This is how the magic and healing happened. I was able to live my passion, dance and bring my gifts. My heart opened to nature, to myself and to the others. It is full of love now. Ela is amazing shamanic magician. Tomasz is a beautiful dancing shiva. Thank you both for this beautiful journey. Love you!?
Pini Mogilevsky (Israel)

"Gratitude is what I am feeling right now. And I keep on smiling because I just feel good. I feel that I am a whole person. I can feel my soul, my heart can hear my mind, and I can see and appreciate my body. Ela you are a wild woman ?La Loba?, I?m honored I have met you. Tomasz you are crazy and sensual. Thanks to you I am able to express myself, truly express. I have never shouted this loud (not even when I was giving birth to my son), I never laughed so hard, and never danced so freely. I came here to be more with myself, to see the whole of me. You have helped me achieve this goal. I feel truly happy, thank you."
Ania(Poland)

"Ela Merom is a powerful living human goddess!! Workshops with Ela are a journey not to be missed. The precise holding , allowing, directing and joy are profound !
I have yet to have such a transformative experience in such a short time, like I had with Ela." Thank you

Shany Goren

הצטרפו להחלפת פרטי התקשרות ו/או להמשך הזמנה

שיתוף חברים
עם : Shany Goren
מתי : רביעי- שבת 23/2/2019-20/2/2019 17:00