אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם דורית שפיר דיאמנט ביודנסה
תנועה מודעת » ביודנסה » פסטיבלים / כנסים ביודנסה » ביודנסה בראשון לציון »
1 אהבו את מה שקורה כאן ולחצו על אייקון הלב
כל הפעילויות של דורית שפיר דיאמנט ביודנסה:
בואו לבנות יחד קהילה אנושית מטיבה המתפתחת בתנועה, כל שבוע ביום שלישי נפגשים בשמונה בערב בהוד השרון בסטודיו נפלא ברחוב המרגוע 10 לנוע, להרגיש ולהתחבר. הרשמה בעיצומה, מחכה לרקוד אתכם,דורית :)» עם דורית שפיר דיאמנט
The only way out is going in.סדנת פרויקט מינוטאורו - להתגבר על הפחד3 ימים של תנועה, מוסיקה ודינמיקה קבוצתית על פי שיטת הביודנסה בפרויקט ייחודי העוזר לנו להתגבר על הפחד.» עם דורית שפיר דיאמנט
מהי ביודנסה ומדוע כדאי להשתמש בשיטה לפיתוח ההון האנושי בארגון? שימוש בחוויה בתנועה עם מוסיקה וקבוצה, על מנת ליצור חוויות מגבשות לעובדים. עידוד שיתופי פעולה והגברת המוטיבציה לפעולה.» עם דורית שפיר דיאמנט