בסדנא נלמד כיצד לשכלל ולגלות מחדש את העניין והיכולת שמקנה הבלט הקלאסי, תוך שילוב טכניקות מודעות גופנית משיטת אד"מ בתנועה. לבעלי רקע בבלט קלאסי בעלי הכרות טובה עם שפת הבלט.» עם ארז אלון
סטודיו נעים הוא הסטודיו הגדול בארץ למבוגרים חובבי תנועה. יש פה מעל 200שיעורים בשבוע בשבילכם.» עם סטודיו נעים
ניתן להגיע לשיעור נסיון בחינם ניתן ליצור קשר עם המספר» עם אונה הולברוק/ליקה באזלי/אריאל מאקובר
הצטרפו לביה"ס למחול קולבן דאנס - שיעורי המחול הטובים ביותר בירושלים. שיעורי מחול עכשווי, בלט קלאסי , היפ הופ , פילאטיס ועוד - בכל הרמות» עם דאליה יהודאי
שיעורי בלט קלאסי עם מיכל איזנמן ארואס במושב אלי-עד דרום הגולן בימים רביעי בשעה 17:00 ושישי בשעה 10:00» עם מיכל איזנמן -ארואס
חלק משיעורי הטכניקה של הסדנא להכשרת רקדנים ורטיגו פתוחים מעתה להצטרפות לבעלי ניסיון. בהנחיית מורי הסדנא: אלעד לבנת, ריקי ורון, ג`יי אוגן.שימו לב כי שעורי הסדנא נתונים לשינויים- התקשרו למשרד» עם משרד ורטיגו-ירושלים 02-6244176
מחול מודרני, היפ הופ, גאגא, בלט, קונטקט אימפרוביזציה, מחול אימפרוביזציה, LifeDance, ניה, איינגאר יוגה, ויניאסה יוגה, האטה יוגה, פילאטיס» עם המורים הטובים בארץ
בלט קלאסי הינו סגנון מחול מופלא המושתת על דיוק וכללים נוקשים אשר באים יחד עם ריקודיות, מוזיקה ורגש. שיעור בלט הוא שיעור מאתגר ומספק, והוא משפר יציבה, גמישות, שמיעה מוזיקלית ועוד.» עם דניאל אוסטפלד
אנחנו שמחים לארח שוב את אלעד לבנת המהמם בסטודיו שלנו ♥️מוזמנות ומוזמנים לבוא ללמוד עם אחד המורים המובילים בארץ את הבסיסים של הבלט הקלאסי.» עם אלעד לבנת
כבר שנים שאת רוצה לחזור לרקוד... להתחבר מחדש לגוף, לנשמה. לתת ללב להתרחב, ולהתמלא מחדש באהבה הזו, שזוהרת מאיתנו, כשאנחנו פשוט רוקדות את החיים שלנו.» עם E-motion בית הספר לריקוד