א.ד.נ.מ, ארגון שמספק שירותים לאנשים עם צרכים מיוחדים. אנחנו מעוניינים לקדם שיתוף פעולה עם מוסדות שמלמדים תרפיה בתנועה כדי להביא סטודנטים לעשות סטאז` במרכזים המוגנים שלנו בצפון. » עם ניתאי חבשוש
סדנא המחזקת את עבודת הצוות, מאפשרת למשתתפים להתאחד סביב רעיון ומטרה מתוך אמון וכבוד הדדי.» עם דרך הגוף
תקשורת מקרבת במערכות יחסים - המודל הפרקטי המחבר בין אנשים (בכל גיל), כשיש מתח בין הנפשות הפועלות. כן, יש דרך מעשית, הומנית, המרככת ומשחררת התנגדויות, ללא וויכוח או וויתור על מה שחשוב לכן.ם» עם קליה פנינה שפירא
ליווי התפתחותי בתנועה ובמגע לתינוקות ופעוטות ולהוריהם המעוניינים להכיר ולהבין את שלבי ההתפתחות המוטוריים של התינוק ואת בניית הדימוי העצמי שלו, החלים עוד בשנתיים הראשונות» עם יוסי יונגמן
מפגשים פרטניים להבנה עמוקה של הסיבות והמסרים הטמונים בקשיי הגוף, באמצעות גישת הפסיכולוגיה התהליכית.» עם מיכל ורטהיימר-שמעוני
בילוי זוגי יוצא דופן עם טעם של עוד? סדנאת עיסוי זוגי חוויתית ומעשית, בה נלמד כיצד לגעת נכון מתוך הקשבה ונתינה, ממש כמו מטפל מקצועי בעיסוי.» עם אודי לישא - סדנאת עיסוי www.massage-in-jerusalem.co.il
שיטת היוגה הזורמת קאלי ריי טרי יוגה (TriYoga) היא שיטה ייחודית המאחדת נשימה ומודרה תוך תרגול בזרימה המורכב מרצפים שונים.» עם ענת גולד
זוגיות? אי-אפשר איתה וקשה מאד בלעדיה. מה מחכה לנו בחיפוש האינסופי אחרי הזוגיות הנכונה, ולמה מערכות יחסים כל-כך מסובכות?» עם מיכל ורטהיימר-שמעוני
סדנא הנותנת דגש על השגת אבני הדרך המוטוריות. פיתוח מיומנויות ואיכות תנועה,תחושה רגש וקורדינציה. התיחסות לעיכוב או ליקוי התפתחותי עשויה למנוע היוצרותה של בעיה התפתחותית מורכבת יותר בעתיד.» עם יעל נתיב
מטיילים עם הילדים.ות? עם ההורים? עם הדודה והדוד? מחפשים תוכן איכותי לשלב ביציאה מהשגרה? אנו מזמינים אתכם לחוויה איכותית, מלאת תוכן מגוון בתיאום פרטני לצרכים ולתנאים שלכם!» עם דרך גוף | BoDYwAyS.org