רבים? חוויתם בגידה? לא בטוחים אם להמשיך? לעניות דעתי שווה לעשות בירור מקיף לפני שמפרקים. זה טוב לכל אחד מכם וזה עוד יותר טוב לילדים.» עם אייל כצל`ה
תוכנית דו שנתית המעניקה גם רקע תיאורטי רחב בתרפיה קונבנציונלית ואלטרנטיבית, גם רכישת טכניקות טיפוליות רלוונטיות וגם ידע והיכרות עם פתולוגיות של המיניות והדרכים לעבוד איתן.» עם נגה מיבר
כל שישי בבוקר משקיעים זמן בעצמנו!מוסיקה, תנועה, ריקוד חופשי, קול ומגע; נבלה יחד שעה וחצי שתוביל את כולנו בכוחות מחודשים לסוף שבוע שליו ורגועעם שמחה חיוניות והתרוממות רוח.» עם אסטרז`ה גברוביץ`
שביט הראל, מטפלת ביוגה תרפיה ובתטא הילינג, מדריכה ומלווה אנשים בתהליכי התפתחות תוך שילוב ידע וכלים נוספים. ניסיון של 20 שנה, יחס אישי ומקצועי.» עם שביט הראל
אימון גופני ייחודי המותאם לגוף האישה המשלב בין השיטות פילאטיס, יוגה נשית, מחול מזרחי.» עם ימית בן סעדון
טיפול למגוון מצבים- להתמודדות עם פחדים, מתח, תקשורת בין-אישית, ביטחון עצמי, ביטוי עצמי, מחשבות טורדניות, דפוסי מחשבה והתנהגות שלא מקדמים זוהי שיטת טיפול נעימה, טבעית, מותאמת לקצב של המטופל.» עם להב שטנדל
סדנת נשימה ותנועה במים- "עדכון גירסה למערכות יחסים בריאות"» עם גרמן אבשלומוב
מטיילים עם הילדים.ות? עם ההורים? עם הדודה והדוד? מחפשים תוכן איכותי לשלב ביציאה מהשגרה? אנו מזמינים אתכם לחוויה איכותית, מלאת תוכן מגוון בתיאום פרטני לצרכים ולתנאים שלכם!» עם דרך גוף | BoDYwAyS.org
מפגשים שבועיים. למי שסובל מדיכאון, חרדות, קושי ביצירת קשר זוגי, קושי ביחסים חברתיים, בעבודה, תחושת תקיעות ואי מיצוי, אבדן דרך...» עם מיכל א. עומר
הסלסה הוא ריקוד מלא בחיים, בתשוקה, ביצירה ובמקצבים משגעים. דרך הסלסה אנו יכולים לבטא את עצמו, להתחבר, לחלוק, לשתף וליצור עם כל פרטנר, מכל מקום בעולם, דרך השפה של הגוף.» עם תמר דני לנדאו