לחקור את תודעת הרגע בקול תנועה ומילים- להרחיב את יכולות ההבעה, המשמעות והיחסים עם עצמם ועם סביבתם בתהליך עמוק, אמיץ ומלא אהבה.» עם אלונה פרץ
תקשורת מקרבת הינה מודל פרקטי המחבר בין אנשים ומחולל אכפתיות ושתופיות, במיוחד כשיש התנגדויות. בכל גיל.המודל הבינ?ל קיים כבר 60 שנה במגזר הפרטי, מערכות החנוך, בארגונים ובין מגדרים בקופליקט.» עם קליה פנינה שפירא
הסטודיו של נטלי הינו מרכז לחוגים ולסדנאות בגבעתיים. הסטודיו, הממוקם בלב השכונה, מספק חוויה ייחודית קסומה, נעימה וביתית ומציע מגוון פעילויות לילדים ולמבוגרים.» עם נטלי ביבס
אם אתם אחרי פרידה קשה , אפילו שנים אחרי ומוצאים את עצמכם תקועים, מתגעגעים, הלב סגור , מוזמנים לפנות» עם אייל כצל`ה
אימון גופני ייחודי המותאם לגוף האישה המשלב בין השיטות פילאטיס, יוגה נשית, מחול מזרחי.» עם ימית בן סעדון
"דרך האמן" לחיבור למוזה ולתשוקה היצירתית בכל תחומי החיים» עם מיכל גזית
תטא הילינג היא שיטה עוצמתית לריפוי ולהתפתחות אישית המאפשרת צמיחה ושינוי בכל תחום שנבחר. תת המודע משפיע על כל תחומי חיינו: בריאות, פרנסה, רגש, דימוי גוף, מערכות היחסים תשוקת החיים,פוריות..» עם חגית קושטאי
סשנים אישיים לשינוי וריפוי : ~בקליניקה שלי בכפר תבור, ~מרחוק - בטלפון או וידאו צ`ט ~מגיעה לכל מקם שבו מתגבשת קבוצה ליום מרוכז» עם תגית דאנס
מפגשים אישיים בהם תכיר/י את עצמך מחדש ותלמד/י לקבל ולאהוב את עצמך ללא תנאי?» עם מעין צח
תעניקו לעצמכם ו/או לאהובים שלכם מתנה של חוויה בלתי נשכחת מושלמת, של שחרור לחצים ומתחים פיזיים - רגשיים - נפשיים ואנרגטיים, טהור פנימי, הטענת מצברי אנרגייט החיים.» עם גרמן אבשלומוב