באמצעות הטיפול בקול ניתן לשחרר מחסומים רגשיים וקוליים, להתחבר אל קולך האותנטי, לגלות את האפשרויות החבויות בקולך, לעבור תהליכים פנימיים עוצמתיים, וגם לטפל בבעיות קוליות הנובעות מסיבות רגשיות.» עם ד"ר אליזבט קיי
נעבוד עם הקול הנשימה והגוף במטרה לבטא את העולם הפנימי וליצור תקשורת בין החלקים בנפש ובינם לבין החוץ. דרך שחרור הקול ניתן ביטוי למגוון קולות חויות ורגשות ונהפוך את עולמנו הפנימי ליצירה מתקשרת» עם יעל כהן סקלי
פיתוח קול בגישה הוליסטית. כל אחד יכול לשיר -אין דבר העומד בפני הרצון. כל אחד מאיתנו קבל מתנה נפלאה קול ייחודי משלו אנחנו רק צריכים לשחרר את המחשבה שמונעת מאיתנו להוציא אותו במלוא יופיו.» עם שירלי סולומון
מפגשים שבועיים. למי שסובל מדיכאון, חרדות, קושי ביצירת קשר זוגי, קושי ביחסים חברתיים, בעבודה, תחושת תקיעות ואי מיצוי, אבדן דרך...» עם מיכל א. עומר
אנו שמחים להודיע על פתיחתקליניקת טיפולים בשיטת קול בתנועה,שיעורים ליחידיםוליווי תהליכי התפתחות יצירתיתלתיאום מפגש, צרו קשר בטלפון: 0545-999863.» עם סמדר אימור וצוות מורי סינפסה
מקהלה נשית אינטואיטיבית, ברוח ריפויית , חופשית ושבטית שלא לצורך הופעות» עם שירי גורפינקל
קורסי נגינה לכל הרמות! ממתחילים ועד מתקדמים, בשיטת לימוד יחודיית שפיתחתי - בדרך לימוד הדרגתית, מקיפה ומעמיקה עם הבנה שתישאר איתך לאורך זמן.» עם נועה זולו
אנו שמחים להזמינכם למדיטציית צלילים ייחודית, בהנחיית אורטל פלג, אומן כלי נגינה ויוצר ה Bajinn ? כלי נגינה מדיטטיבי חדש. אתם מוזמנים לצלול עמוק עם הצלילים, לנשום ולחוות את הרגע.» עם באג`ין - אורטל פלג
הזדמנות ללמוד פיתוח קול ואת עצמך דרך מפגשי שירה או בשעורים פרטיים או בקבוצות שירה» עם רותי חלבני
אני מזמינה אותכם ל"מסע חדש "- לנשום לנשוף בכלי עץ חלול להפיק צלילים מרפאים . הכלי מאפשר לנו לראות את ה"דרך" שלנו עד להגיענו למטרה» עם אידה רובין