תוכנית להעמקה ביסודות הקונטקט אימפרוביזציה» עם איתי יטוב
מתחילים !!! עבודה ייחודית של עילי אלפרוביץ` המשלבת מחקר וידע עמוק של הגוף והתנועה, דיבור בשפת האלתור והקונטאקט אימפרוביזציה ולמידה דרך מופע .» עם עילי אלפרוביץ`
קונטקט אימפרוביזציה היא טכניקת מחקר תנועתית המתמקדת בשאלה כיצד שני גופים או יותר נעים בחלל ביחד. זוהי טכניקת מחול-עכשווי הפונה לכל אדם המעוניין לזוז ולהתנועע לחוד וביחד.» עם אברהם חזין
Dance- Story הוא אנסמבל תיאטרון פלייבק בתנועה בליווי מוזיקה חיה וקיים כשנתיים. שחקנים-רקדנים מקשיבים לסיפורים אישיים מהקהל ומשקפים אותם בתנועה וריקוד ללא מילים.» עם שירלי ליגום
חוג לילדים בגילאים 2-5 ולהוריהם. פעילות פיזית מהנה, לא היררכית ולא מילולית, המחייבת דיאלוג של תנועה משותפת בין ההורה לילד.» עם איתי יטוב
קונטקט אימפרוביזציה לבעלי ניסיון ורקע בתנועהנחקור יחד את התנועה והמפגש. שידרוג והתפתחות תנועתית.» עם איל בנר
קונטקט בדרך יחודית ,חיבור אל התנועה דרך ארבעת היסודות .מעקב אחרי התפתחות התנועה במעגל שנתי .» עם ניר אזולאי
במה פתוחה הוא ג`אם אימפרוביזציה וקונטקט, הכולל הנחיה ע"י מורה מתחלף וליווי של מוזיקה חיה. הוא מתרחש, אחת לשבועיים בערבי מוצ"ש, בחלל הגדול והמקסים של סטודיו קבוצת המחול נעה דר, בתל אביב.» עם במה פתוחה - צוות יוצרים
אירוע הג`אם הוא זמן ומרחב למפגש עם תנועת הגוף האנושי. מגיעים אליו מתרגלי קונטאקט אימפרוביזציה ושוחרי תנועה אורגאנית . בד``כ ניתנת הנחייה בתחילת הג`אם של כמחצית השעה ואז החלל נפתח לתנועה» עם Elai Alperovitch
בואו להניע את הגוף באופן חופשי ולגלות עוד דרכים להיפגש עם עצמכם והאחר. » עם נועה דר