לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

אתם יכולים הקול- גם לשיר, מאמינים?אם היו מעמידים אותך עכשיו במרכז החדר ומבקשים ממך לשיר, מה הייתה התגובה הראשונית שלך? רוב האנשים היו מנסים להתחמק.
שאלת את עצמך פעם למה זה כל כך מפחיד?אם היו מעמידים אותך עכשיו במרכז החדר ומבקשים ממך לשיר, מה הייתה התגובה הראשונית שלך? רוב האנשים היו מנסים להתחמק.
שאלת את עצמך פעם למה זה כל כך מפחיד?

למה אנחנו לא שרים?

תחשבו על זה,כל אדם נולד עם רמ"ח איברים ושס"ה גידים שמתאחדים לכדי יצירה אחת- גוף האדם.

הפעם הראשונה שאנו משתמשים בקולנו בחיינו הוא רגע הלידה שלנו.

בשנים הראשונות לחיינו אנו משתמשים בקול בצורה טבעית ובמקביל לומדים מהסובבים אותנו כיצד להשתמש בקול שלנו על ידי חיקוי המבטא וההיגוי של הורינו, מורינו, חברינו וכ"ו.

לאט לאט הקול שלנו מקבל אופי מסוים משלו , ואם אנחנו מקבלים פידבקים טובים וחיוביים אודותיו אז אנו משתמשים בו בבטחה.

אלא מה, רובנו חווינו טראומות אי אלו ואחרות ואנו לא מעזים לפתוח את הפה, חוץ מאולי במקלחת…כשאף אחד לא בסביבה.במעגלי השירה המקודשת, בסדנאות ובשיעורי פיתוח הקול הפרטיים שאני מנחה אני עוזרת לאנשים להתגבר על המחסומים, להתחבר לקול שלהם, להוציא אותו החוצה ולשיר, אבל באמת לשיר.

לא פעם אני שומעת אנשים שטוענים בפה מלא שיש להם קול צפרדע ולכן לא מוכנים לשיר.

מה שמעניין הוא שאצל האינדיאנים שירת הצפרדע היא מקודשת דווקא.

בספרה "קלפי סגולה" כותבת ג`יימי סאמס "הצפרדע שרה את השירים המביאים את הגשם, בידיעתה את יסוד המים יכולה הצפרדע לשיר את השיר המביא גשם לאדמה".

דמיינו לכם סיטואציה בה אחד מהאנשים המערביים שחושבים שיש להם קול צפרדע, אומר זאת

באמצע מעגל הקשבה בשבט האינדיאני- אנשים היו סוגדים אליו כאל חוני המעגל.הדוגמא הזאת מראה לנו שהכול עניין של תפיסה - בתפיסת המערב קול צפרדע הינו לא נעים וצורם, אצל האינדיאנים קול הצפרדע הוא מקודש. הבה ונשחרר כל תפיסה ואמונה המונעות מאיתנו להיפתח ולשיר.אני מאמינה שכל אדם נולד עם היכולת לשיר והאמונה שלי מלווה בהוכחה מדעית ואנטומית. כיון שלכל אדם יש מיתרי קול, מערכת נשימה ואוזניים לשמוע. האפשרות לשיר טמונה בכל אדם.שירה ככלי: לביטוי, להתחזקות, להתעלותאמנם לא כל האנשים חולמים לפתח את השירה באופן מקצועי, אבל כל אדם יכול ומוזמן לשיר. השירה והמוסיקה היא מתנה נפלאה שניתנה לנו בני האדם וזוהי זכותנו להשתמש במתנה זו ולהודות לבריאה על מתנה מופלאה זו. בימי קדם השתמשו בני האדם באופן אינטואיטיבי בקולם, כדי לחזק את הנפש ואת האומץ האישי לפני יציאה לצייד, או לצורך חיבור לתדר מסוים בטקסים. במזרח הרחוק קיים שימוש בצלילים מרפאים להשפעה על הגוף והנפש. יש זרמים שלמים שמתייחסים למוסיקה כאל דרך חיים ומשתמשים בשירת מנטרות ותפילות ככלים להתעלות. בשפה מודרנית קוראים לזה שירה מקודשת.

אני רואה את העבודה עם הקול והשירה ואת היכולת שלי להיות שם עבור אנשים כשהם נפתחים לשירה כשליחות וכדרך החיים שלי.אם המילים מהדהדות בליבכם,מוזמנים להצטרף לסדנא הקרובה, ו/או למפגש אישי
לפרטים
שירלי סולומון 054-6413448
שירלי סולומון שירלי סולומון-מפתחת שיטת הלימוד "אני יכול הקול" זמרת יוצרת בוגרת 3 שנות לימוד ברימון,שרה באנסמבל של יאיר דלאל.למדה פיתוח קול עם נירה גל ועבדה עם קלינאית תקשורת,.בוגרת לימודי קול הרוח עם אסתר שמיר ומנחה ערבי שירה מקודשת.לאתרhttp://shirsoul.co.il/

כל הפעילויות של שירלי סולומון:

אני יכול הקול פיתוח קול בגישה הוליסטית

אני יכול הקול פיתוח

כל אחד יכול לשיר -אין דבר העומד בפני הרצון. כל אחד מאיתנו קבל מתנה נפלאה קול ייחודי משלועכשיו אנחנו רק צריכים לשחרר את המחשבה שמונעת מאיתנו להוציא אותו החוצה במלוא יופיו.» עם שירלי סולומון

אני יכול הקול פיתוח קול בגישה הוליסטית

אני יכול הקול פיתוח

עם: שירלי סולומון

אני יכול הקול-שיעורים פרטיים פיתוח קול

אני יכול הקול-שיעורי

פיתוח קול בגישה הוליסטית. כל אחד יכול לשיר -אין דבר העומד בפני הרצון. כל אחד מאיתנו קבל מתנה נפלאה קול ייחודי משלו אנחנו רק צריכים לשחרר את המחשבה שמונעת מאיתנו להוציא אותו במלוא יופיו.» עם שירלי סולומון

0/0/0
אני יכול הקול-שיעורים פרטיים פיתוח קול

אני יכול הקול-שיעורי

עם: שירלי סולומון

מתי: 0/0/0  | משתנה

שתפו חברים