אוהל יורט מאובזר וממוזג.מרחבי חוץ המאפשרים סדנאות בטבע. קורסים,סדנאות,מפגשים קבועים,הופעות.
לקריאה נוספת »
חווה חקלאית אשר מאפשרת ויוצרת תהליכים המפתחים את נפש האדם. במקום קיימים מרחבים שונים שמהותם שינוי נקודת המבט על החיים . המקום מיועד לאנשים הרוצים לחיות חיים של התפתחות ומימוש עצמי דרך האני הגבוהה.באוהל היורט פועל "בית מדרש"להבנת נפש האדם. דיאלוג עם האגו,שיטת ימימה,אומנות הנשמה,קבלה-שיח דיון למידה,התנסות.עבודת אדמה -מנבטה,חממה,משתלה,גינות ירק. סדנאות של מלאכות קדומות:קרמיקה,גילוף,בניה בבוץ מטבח פתוח המאפשר שימוש באש,ואפיה. מרחבי התבודדות