כוריאוגרף רקדן ומורה. בין עבודותיו : יום שני , Ramications , Father and Feather, בצילו, פסטורל, פודיום , ועוד
לקריאה נוספת »
רקד ביצירה CAPS LOCK של שינטארו או-ווה היפני שהועלתה במסגרת פרויקט המחול של האופרה הישראלית (עם טליה פז).
עבודותיו הוצגו במסגרות שונות, בין היתר על במות הרמת מסך ( 2008 2010), זירת מחול ירושלים ( 2007 2008 2009 ) ,אינטימה דאנס ( 2008 ), מחול לוהט , חשיפה בינלאומית ועוד
התחנך בבת-דור ועבד עם הכוריאוגרפים והמנהלים האמנותיים : אוהד נהרין ,נעמי פרלוב, אמנדה מילר , מרגירט דונלון , ביל פורסייט , עמנואל גת , יערה דולב ועוד זכה בפרסי יצירה וביצוע בחול 2008/2009 ובפרס קרן שרת ליוצרים צעירים 2006 לימד במסגרות שונות