נפתחה הרשמה לסימסטר הקיץ - מודרני, בלט קלאסי אימפרוביזציה ואפריקאי מהצעד הראשון. ימי ראשון 9:30-12:15ימי שלישי בלט 9:30-10:30 מודרני ב 10:45-12:15ימי רביעי אפריקאי 10:30-12:30» עם לירון מיארה, עדי שמשי ועדי זלינגר
שיעורים קבוצתייםשיעורים פרטייםפרקטיקותמילונגות (נשפי טנגו)כוראוגרפיה לריקוד חתונה» עם אנה רוזנברג
תכנית האינטליגנציה התנועתית פותחה על ידי רות אלון ברוח המחשבה של שיטת פלדנקרייז. בשיטה זו, האסטרטגיה לשיפור הכושר התנועתי נשענת על בקרה פנימית הקיימת בכל אדם ומושגת באמצעות התנסות מעשית ואישית.» עם רכזת: רות אלון, מנחה ננסי איידלמן
השיעור מיועד למבוגרים בכל רמה שהיא, גם בעלי ידע בתחום וגם מתחילים ללא כל רקע! השיעורים מתקיימים בכל יום שני ב 19:45, כל שיעור נמשך שעתיים והעלות היא 100 ש"ח לחודש בלבד!!!» עם Lana Yokhin
נפתחת קבוצה אינטימית במושב לפידות (סמוך לכרמיאל)למחול נשי מקודש בגישה תרפויטית.מתאים לכל אישה באשר היא!» עם לירן גאיה
מרחב מאפשר ומוזיקה מעולה. הגוף מגלה את שפות חבויותבסנכרון מערכות של נשימה, שרירי פנים ואיברים פנימיים. דרך עבודה זו נבנית יכולת לחזור באמצעות התנועה וחיבור התודעה לאינטואיציה גופנית בריאה» עם אביבה כהן
שמחים לפתוח מחזור השישי למסלול הדו שנתי ללימודי מחול - המעגל. לכל מי שמחפשת שהמחול יהיה חלק בלתי נפרד מהשבוע שלה, ולהעמיק בלימודי המחול עם מובילי המורים בארץ !! שמרו מקומכם ליום הפתוח הקרוב» עם סטודיו תמרה
העמקה ברבדים התנועתיים, הרגשיים והרוחניים של מחול אימפרוביזציה כאמנות מופעתוכנית חד שנתית בהיקף של 56 שעות.» עם אריה בורשטיין