תנועה ומודעות המעצימה את החוסן והאינטליגנציה הרגשית ומעוררת חיות. אין צעדים ללמוד ואין תנועה לא נכונה. החקירה בתנועה מתקיימת מתוך הנחה שידע הופך לכזה רק אחרי שהוא נחווה בגוף.
בואו לנוע יחד מתוך הדממה ולקבל כלים פרקטיים יום?יומים לחוסן, יצירתיוית וחיוניות. נרחיב את השפה התנועתית, חלון המודעות והקשב. קבוצה אינטימית חוקרת המאפשרת זמן, קרבה ויחס אישי. תלאביב/פרדס חנה» עם עידית רוז
אני אלמד אתכם להתאמן בשיטה פורצת הדרך. כיצד לבנות כוח פנימי, שיביא אתכם להישגיות, בטחון עצמי, מיקוד הקשב והריכוז, ופיתוח עוצמה פיזית ומנטאלית.» עם גד לוי - גולן
בואי להתחדש אתנו בתנועה, הנאה והתנעה מחדש.זוהי קבוצת נשים המאפשרת לכל אחת להביא את עצמה, את הביטוי האישי שלה ולקבל מקום ומרחב מכיל. הסדנה בתנועה מלווה במוסיקה ובשילוב הנחיה מובנית ופתוחה.» עם שירה שטרנפלד
הביודנסה, היא שיטת ריקוד בנלאומית שדרכה אנו מעלים את איכות החיים שלנו. מגלים מחדש את ההנאה ושמחת החיים. דרך תנועה משמעותית, מוסיקה מדהימה ומפגש אנושי אנו מפתחים רגישות לעצמנו לאחר ולעולם.» עם מיכל צוקרברגר
מפגשי העמקה במסגרת קבוצה קבועה וסגורה הנפגשת פעמיים בחודש בין ספט`-יולי» עם ריבי דיימונד
מפגש ריקוד בשפת "המרחב הפתוח" Open Floor הוא חקירה פנימית באמצעות ריקוד חופשי.» עם תמר ורדי
נולדנו לנוע והריקוד מאפשר התפתחות וצמיחה ברמה הפיזית, הרגשית, המנטליות והרוחנית.» עם איריס הרמתי
מודל מקורי עוצמתי המשלב מיינפולנס ב 3 מנחים ישיבה, הליכה וריקוד חופשי. פשוט, חוויתי, יצירתי ומשנה. לטפח שקט פנימי לצד תנועה סוחפת, לתרגל מדיטציה אסלית, לתמוך בהתפתחות אישית ולרקוד את החיים.» עם עידית רוז
מתאמנים ומנצחיםקבלו את תכנית הסדנאות השיעורים, הקורסים וכיתות האומן שלנו לעונה זאת: לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן בקישור:» עם גד לוי - גולן
המרחב הפתוח הוא תרגול ריקוד ותנועה פשוט ועוצמתי המאפשר לפגוש את עצמי ואחרים תוך מודעות והקשבה, שחרור וחיבור ליצירתיות וספונטניות.» עם עידית אבני