תנועה ומודעות המעצימה את החוסן והאינטליגנציה הרגשית ומעוררת חיות. אין צעדים ללמוד ואין תנועה לא נכונה. החקירה בתנועה מתקיימת מתוך הנחה שידע הופך לכזה רק אחרי שהוא נחווה בגוף.
מפגשי העמקה במסגרת קבוצה קבועה וסגורה הנפגשת פעמיים בחודש בין ספט`-יולי» עם ריבי דיימונד
המרחב הפתוח זה תרגול תנועה מודעת שמעודד זרימה, שיחרור וחיות בגופנו ובחיינו. ההנחיה משלבת מוסיקה מניעה ונוגעת לצד הכוונה מילולית עדינה ומזמינה, המאפשרת מרחב לריקוד סוער לצד ריקוד רך ועדין.» עם שלי חרמון
אני אלמד אתכם להתאמן בשיטה פורצת הדרך. כיצד לבנות כוח פנימי, שיביא אתכם להישגיות, בטחון עצמי, מיקוד הקשב והריכוז, ופיתוח עוצמה פיזית ומנטאלית.» עם גד לוי - גולן
בואי להתחדש אתנו בתנועה, הנאה והתנעה מחדש.זוהי קבוצת נשים המאפשרת לכל אחת להביא את עצמה, את הביטוי האישי שלה ולקבל מקום ומרחב מכיל. הסדנה בתנועה מלווה במוסיקה ובשילוב הנחיה מובנית ופתוחה.» עם שירה שטרנפלד
הביודנסה, היא שיטת ריקוד בנלאומית שדרכה אנו מעלים את איכות החיים שלנו. מגלים מחדש את ההנאה ושמחת החיים. דרך תנועה משמעותית, מוסיקה מדהימה ומפגש אנושי אנו מפתחים רגישות לעצמנו לאחר ולעולם.» עם מיכל צוקרברגר
מתאמנים ומנצחיםקבלו את תכנית הסדנאות השיעורים, הקורסים וכיתות האומן שלנו לעונה זאת: לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן בקישור:» עם גד לוי - גולן
מפגשי ריקוד בקבוצה קבועה, בשיטות 5 המקצבים והמרחב הפתוח- Open Floor. תרגול ופיתוח מודעות גופנית-נפשית,הבעה בתנועה,תקשורת לא מילולית,ספונטניות ומציאת מרכז השקט הפנימי וחיבור לרוח.» עם ריבי דיימונד
לכל מי שמפעמת בו התשוקה לנוע ולרקוד את הריקוד האישי של עצמו, להתחבר לגוף ולנפש, ליצירתיות ולספונטניות, לפתוח את הלב, להשתחרר, לנשום ולהתבטא להירגע ולשמוח .» עם ענת תמיר
בתרגול עם שיטות תנועה וריקוד פשוטות ועוצמתיות- 5 המקצבים והמרחב הפתוח, נפתח מודעות גופנית-נפשית,יכולת הבעה, שחרור, ספונטניות ומציאת מרכז השקט הפנימי והחיבור לרוח. השיעורים פתוחים לכל בקיץ» עם ריבי דיימונד
בימי שני נפגשים בחמש לשעה וחצי של תרגול צ`י קונג חכמת הריפוי ברחוב זנגביל 26 בתל אביב. התרגול מעודד ומטפח את הבריאות, את החיבור פנימה לתחושות ולרגשות, לומדים להכיר ולהבין את הגוף האישי.» עם ענבל רז