אנטואיט מתקיימת פעם בחודש, 12 פעמים בשנה. עוגן, מרוכז, חי ונושם ריקוד. ממלא ומרפא, משמן את המעגלים בגופנו ובחיינו. אינטואיט היא הבעת אמון בנו. עצמנו. באינטואיציה שלנו. אוספת מתוך ואל החודש» עם ענתו
מסע חווייתי להתפתחות וגילוי עצמי דרך תנועה, ריקוד וצבע במרחב נשי נעים ותומך. בואי להתחבר לגוף שלך, להשתחרר, להפעים חיים בכל כולך ולחולל שינוי אמיתי בחייך.» עם סיגלית צפריר
שיטת התנועה האותנטית מפתחת חופש תנועתי ותודעה ערה. מתאמנים ותיקים מתארים קבלה עצמית מעמיקה ויכולת משתפרת לפגוש באמת בני אדם אחרים. בסדנא נתנסה ונתבונן בהיבטים טיפוליים. מיקום מדוייק לנרשמים» עם יעל ברקאי ושנטם זוהר
לימוד ותרגול גישות שונות ורעיונות ליצירת יעילות בפעולה.» עם ניקולאס אלון קסקליאר מרקיז
מתי בפעם האחרונה לקחת רגע של נשימה לעצמך... רגע של התחברות... רגע של התרחבות... רגע של התרגשות... רגעים של אפשרויות לפתוח את הלב דרך תנועה.» עם רונית קרקר
שיעורי ריקוד וולדאנס, מרחב נשי מאפשר ונטול שיפוטיות שבו את מוזמנת לרקוד, לנוע, להתחבר לגוף, להתחבר למוזיקה מדהימה, ליצור ולהתבטא באמצעות תנועה. ימי רביעי ב 10:30-11:45ימי חמישי 20:00-21:15» עם קרין בלום
ריו אביירטו - חוויה מעצימה ומהנה בתנועה, מוזיקה, קול, מגע .כל מפגש הוא עולם ומלואו: תנועה מונחית וחופשית בליווי מוסיקה מגוונת, הומור ושעשוע, תרגילי נשימה, עבודה עם קול ומגע, צעדי ריקוד פשוטים, דמיון מודרך, טכניקות הרפיה ומדיטציה שונות ועוד.» עם אוה זילברמן
ובכל יום ב אנו רוקדים ביודנסה- ריקוד החיים- במושב ינוב שבשרון.... הביודנסה הינה שיטה של העצמה אישית באמצעות מוסיקה מובחרת, תנועה משמעותית ומפגש אנושי.פרטים נוספים בקישור: lp.vp4.me/8qi8» עם מיכל צוקרברגר
תנועה וריקוד הינה דרך נהדרת להביע את עצמינו, להתחבר אל עצמינו, לפרוח ולהתעצם. דרך הריקודים האוריינטלים נלמד את הטכניקה לייצר תנועה בגוף, להניע את הגוף, מתוך מודעות אישית וחיבור לנשיות.» עם אלה