דרך גוף מלווים יוצרים ומדריכים בכל עולמות הגוף והתנועה. נשמח לבנות יחד את האירוע המושלם בשבילכם! על מנת להזמין סדנה או פעילות הקליקו על כפתור ההצטרפות וענו בטופס שיפתח על כמה שאלות קצרות.
מנחה דידקתית לביודנסה ריקוד החיים ומפתחת שיטת נס המזמינה לבטא את הפנימיות דרך קו וכתם. מזמינה לפגישות אישיות לצד סדנאות
סדנה המתקיימת כפעימה חודשית, אוספת מתוך ואל החודש, 12 פעמים בשנה. עוגן, מרוכז, חי ונושם ריקוד. משחרר, אוסף, מנקה, ממלא, משמן את העיגולים והמעגלים בחיים, מאחד חלקים בפנים. כל פעם היא ייחודית, מתרחבת אל הרגע, ללא מאמץ בסטודיו ואל תוך החיים.
נוי יונה, בת 32, בוגרת החוג לתנועה באקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים, בוגרת קורס הבסיס בשיטת אילן לב, בעלת תעודת הכשרה למטפלי טטה הילינג, וקורס פרמקלצ`ר. נסיון הוראה והדרכה של 15 שנים בתחום החינוך וכן בתחום המחול בשמונה השנים האחרונות.
מוזמנים להצטרף למסע של גוף בתנועה. למקום בו הגוף מוביל לנוכחות, ביטוי, חקירה סנסורית, מודעות אישית. שיעורי ריקוד בשיטת ניה, לרקוד ולפתח מודעות גוף נפשלתת חופש ביטוי בדרך הגוף שיעורים כל השבוע, סדנאות, רטריטים של נופש ותנועה
הביודנסה-היא גישה לאינטגרציה אנושית וחידוש אורגני. היא מאפשרת לנו להתבונן, לחוות, לבטא ולהזכר במהות שלנו. להתנסות ללא מילים וללא שיפוט וזאת באמצעות ריקוד, תנועה, משחק, מגע, מוזיקה ואינטראקציה חברתית.
הסטודיו מכיל מגוון רחב של שיעורי מחול, תנועה ויוגה לכל הרמות. השיעורים מתקיימים בסטודיו גדול ומרווח עם אווירה נעימה וביתית. בתמרה תוכלו להעמיק את המודעות לגוף באופן בריא, מיטיב ומחבר.
ריקוד שבטי מונחה, ריקוד כדרך לחיים בריאים וטובים. לשחרר, לסמוך על ההנחיה שתביא אותנו למטרה- גוף גמיש, זריז, חזק, תנועתי ויציב, נפש בריאה, לב פתוח בשמחה. להנות תוך ריקוד. לנוע מתוך תחושת שליחות-להשקיע בעצמינו-כדי להיות שם גם לאחרים.
מטפלת בתנועה, מתמחה בנשים, MindfulDANCE, תנועה ריגשית ותהליכית, רוקדת ובעיקר מאמינה גדולה בקסוצ`יפילי שלי. קסוצ`יפילי מבוסס על 5 משאבים זמינים לכל אדם, לריפוי, שחרור וצמיחה - טבע, ריקוד, מוסיקה, יופי ומשחק. המרחב שלי חוקר `מעברים` בתנועה, תוך קשיבות עדינה בתוך שבט מכיל ומאפשר.
מאפשרת מוסמכת ע"י הארגון הביוצנטרי הבינלאומי לביודנסה IBF ,מנחת סדנאות ומטפלת בכירה בשיטת תטא הילינג משלבת שיטות טיפול שונות. בעלת תואר BA במדעי המדינה, אוניברסיטת חיפה. בעלת נסיון רב של הנחייה וטיפול
מטפלת ומנחת סדנאות ותיקה בתחום התרפיה הגופנית, באמצעות ריקוד תנועה ומוסיקה. מתמחה בטיפול במיניות ליחידים זוגות וקבוצות
מרכז סדנאות אקולוגי. במקום מתקיימים קורסים שנתיים של סביבה, התפתחות אישית ותנועה. ניתן להשכיר את המקום לסדנאות חד פעמיות.
קמפוס יער מארח 600 משתתפים מדי שבוע בתכניות השנתיות, החל מתכניות סביבה בדגש על התנסות מעשית, ללימודי תעודה, דרך תכניות התפתחות אישית ומגוון תכניות תנועה - כולן בממשק עם עולם התוכן של קיימות מעשית.