התחלתי את דרכי כרקדן בתיכון מאז למדתי בהמון ביה"ס ומקומות שונים ("הקבוצה" ,דניה אלרז בירושלים ועוד) ב 2006-2012רקדתי בלהקה של ניר בן גל וליאת דרור במצפה רמון. שם לימדתי מגוון רחב של אנשים עם ובלי ניסיון תנועתי.
התחלתי את דרכי כרקדן בתיכון מאז למדתי בהמון ביה"ס ומקומות שונים ("הקבוצה" ,דניה אלרז בירושלים ועוד) ב 2006-2012רקדתי בלהקה של ניר בן גל וליאת דרור במצפה רמון. שם לימדתי מגוון רחב של אנשים עם ובלי ניסיון תנועתי.
לקריאה נוספת »
לאחר מצפה רמון חזרתי למרכז ולמדתי תיקשורת חזותית ובמקביל נכנסתי לעולם המים, הדרכת שחיה , שחייה התפתחותית לתינוקות וכיום אני לומד הידרותרפיה ומעביר סדנאות קונטקט במים.
english below... במים יש מרחב תנועתי אחר , בלי כוח הכובד . ניתן תשומת לב לעצמנו , לחיבור עם הריצפה והקירות ,המים , האויר שמעל ובני האדם שמסביב. מים חמים מרככים את הגוף ועוטפים אותו ככה» עם Elik Gilad