גאגא ורפרטואר בת-שבע בהנחיית שני גרפינקל» עם אולפן למחול מנשה
סופ"ש לנשים ניה-יוגה-פילטיס , במלון נווה שלום ב 10-5 עד 11-5 , 770 שח ברישום מוקדם עד סוף מרץ.» עם מעין אלטבת
ה?ד??ב?ר הוא תופעה מרחיבת תודעה ומעוררת השראה.סולו מחול-תיאטרון המבוסס על סיפורה האוטוביוגרפי של היוצרת.ה?ד??ב?ר הוא ערב ייחודי הכולל בתוכו מופע ושיחה חשופה עם האמנית. » עם שלי אללוף
אם התגעגעת לרקוד או שתמיד חלמת ולא העזת... את מוזמנת! המחול המודרני העכשווי משלב טכניקה וחיזוק הגוף, לצד הבעה וזרימה גופנית. » עם יעל מלו
רקדת פעם ואת מתגעגעת? רוצה להגשים חלום ישן, ולהתחיל לרקוד בלט? בואי לרקוד איתנו! שעור בלט בסיס בזום. אני מסבירה את העקרונות, עובדת על דיוק, הבנה, באופן אישי, עם תיקונים.» עם תמי כץ לוריא
בבית הספר למחול שלושה מסלולי לימוד: מחול מורחב בשני הדגשים - מחול ותנועה, תיאטרון-מחול - יצירה ופרפורמנס ומסלול מחול ותנועה לרקדנים ומורים בפועל» עם סמינר הקיבוצים
שיעורי טכניקת מחול מודרני לנשים הקבוצה הטרוגנית ועובדת על טכניקות ריצפה, תנועה בחלל, חיזוק, קואורדינציה, זכרון, עבודה על יצירה וביטוי אישי» עם הדס האוזמן אגמון
שמחים לפתוח מחזור השישי למסלול הדו שנתי ללימודי מחול - המעגל. לכל מי שמחפשת שהמחול יהיה חלק בלתי נפרד מהשבוע שלה, ולהעמיק בלימודי המחול עם מובילי המורים בארץ !! שמרו מקומכם ליום הפתוח הקרוב» עם סטודיו תמרה
שיעורי בוקר פתוחים בימים ב` וה`יחד עם התכנית להכשרת רקדנים יוצרים RE-SEARCH.» עם RE-SEARCH הבוסתן
פאטה מורגנה מזמינה אותך לשנה של לימוד מקצועי ומעמיק-שמונה חודשים,ארבעה ימים בשבוע,בהם ילמדו מגוון שעורי מחול ותנועה. אנחנו לא דורשים ניסיון ותנאים מוקדמים,מלבד מחויבות גבוהה למסלול הלימודים.» עם ניצן גואטה