פסיכותרפיסטית בתל אביב ואונליין - טיפול רגשי פרטני ומפגשים בקבוצה.משלבת במפגשים עבודה עם קול ותנועה.במידה ואתם דור ראשון, דור וחצי ודור שני להגירה – הטיפול הזה בשבילכם.» עם מריה חרמוני
אנטואיט מתקיימת פעם בחודש, 12 פעמים בשנה. עוגן, מרוכז, חי ונושם ריקוד. ממלא ומרפא, משמן את המעגלים בגופנו ובחיינו. אינטואיט היא הבעת אמון בנו. עצמנו. באינטואיציה שלנו. אוספת מתוך ואל החודש» עם ענתו
מסע חווייתי להתפתחות וגילוי עצמי דרך תנועה, ריקוד וצבע במרחב נשי נעים ותומך. בואי להתחבר לגוף שלך, להשתחרר, להפעים חיים בכל כולך ולחולל שינוי אמיתי בחייך.» עם סיגלית צפריר
נרגשים לפתוח הרשמה לשנה ה-7 של ה"מעגל" - המסלול הדו שנתי ללימודי מחול בסטודיו תמרה רחובות. בואו להרגיש את הקסם בעצמכם!» עם עדי גלובן , מאיר
מזמינה אותך למפגש אישי חווייתי במרחב נעים ותומך, בו תוכלי להתחבר לעצמך פנימה דרך הגוף, להקשיב ללב ולנשמה, להשתחרר ממתחים ומדפוסים מעכבים, ולבחור מחדש.» עם סיגלית צפריר
שיעורי יוגה להיריון המשלבים תרגול של תנוחות לחיזוק הגוף ותמיכה במהלך ההיריון, מדיטציה ודימיון מודרך, צלילים מרפאים ועוד...» עם מור היקרי
לרקוד-לגעת-להרגיש, להתבונן ולבטא עצמך בחופשיות ללא ביקורת.להתחזק, לחוות וויסות ביולוגי ורגשי, לפתוח את הנשימה, לרכך את המתח!כל זה בתוך קבוצת נשים ולצלילי מוזיקה נפלאה.ב -*רעננה *הדר יוסף» עם מיכל קמיל
לכל מי שמפעמת בו התשוקה לנוע ולרקוד את הריקוד האישי של עצמו, להתחבר לגוף ולנפש, ליצירתיות ולספונטניות, לפתוח את הלב, להשתחרר, לנשום ולהתבטא להירגע ולשמוח .» עם ענת תמיר
אני שמחה להזמין אותך להצטרף אליי לקבוצת הנשים ?עיתים לתנועה?!» עם דניה אלרז
מחול מודרני, היפ הופ, גאגא, בלט, קונטקט אימפרוביזציה, מחול אימפרוביזציה, LifeDance, ניה, איינגאר יוגה, ויניאסה יוגה, האטה יוגה, פילאטיס» עם המורים הטובים בארץ