אחת לחודש, ביום א` או ה` כשהירח מלא נפגשים בסטודיו בעדנים לשעתיים של ריקוד במרחב הפתוח. בהנחיית שלי חרמון זוכים הרוקדים לחווית ריקוד מעצימה ומרגשת במיוחד.» עם שלי חרמון
במקום קסום בבקעת אונו, הוקם סטודיו ג`אוולה לנשים בלבד. פנוי בשעות הבוקר לפעילויות מחול ותנועה, שיעורים פרטיים, חזרות לרקדנים, טיפולים ועוד» עם Revital Leshman
פאנל מיוחד שבו נבין את החוויה הגופנית של הפחד, את הקשר בין יצירתיות לחרדתיות, נחוש איך תשומת לב ותנועה מרחיבים את היכולת שלנו לתקשר ולהכיל את הפחד ולבטא את עצמנו.» עם שילוב של דוברים ואמנים מתחומים שונים על במה אחת.
ריו אביירטו הינה שיטה פסיכו-פיסית הוליסטית להתפתחות, שחרור, ביטוי והעצמה ע"י שילוב כלים יצירתיים: מוסיקה, תנועה, קול, מגע ומדיטציהבואו לרקוד את עצמכם מבפנים, לחוות, להתרגש ולקחת לחיים!» עם מיכל לבנוני
חלום צלול הוא חלום שבו אנחנו מודעים לעובדה שאנו בתוך חלום. מודעות זו מאפשרת לנו להתפתח תודעתית, אישית ורוחנית וכמובן להנות! בואו ללמוד לחלום צלול בסדנה מרתקת זו» עם נילי ברגידה
שיעורי בלט קלאסי עם מיכל איזנמן ארואס במושב אלי-עד דרום הגולן בימים רביעי בשעה 17:00 ושישי בשעה 10:00» עם מיכל איזנמן -ארואס
טיפול מהמשלב מגע, אנרגיה ונפש. טיפול השיאצו נעשה ע"י לחיצות לאורך מסלולי אנרגיה בגוף. מטרת הטיפול היא לאזן בין הגוף והנפש, למנוע מחלותף, לטפל בהן ולעזור לאיכות חיים טובה יותר.» עם גל בטאש
הטנגו הארגנטינאי, דרך הגוף, דרך הלב בשניים, בחיבוק, בעידון, מהנשמה. דרך אולטימטיבית לשדרג אינטראקציה זוגית.הטנגו הארגנטינאי הוא יצירתי, דינמי, מעורר השראה, מעשיר את הנשמה, מפתיע וממכר.» עם הילה כהן
אנחנו מזמינים אותך לשישה מפגשי העמקה בסטוריטלינג ועמידה מול קהל. בואו לשפר מיומנויות של עמידה מול קהל וסטוריטלינג אם זה במסגרת הרצאה, פרזנטציה, ישיבה, נאום במסגרת אירוע משפחתי או עסקי.» עם החבר`ה מאיכילוב
טיפול במגע ושיחה המשלב קרניו סקראל, פסיכותרפיה גופנית ביודינאמית , התמקדות וקלפים טיפוליים. וטיפולים במגע.» עם ניסן לבטוב