יוגה חכמה - השיעור בקבוצה קטנה, ושימת לב אישית. מובטח לך ללמוד לא רק את המה, אלא את האיך של תנועה מיטיבה בדרך היוגה, מחוברת לנשימה הטבעית על כל גווניה.» עם אסתי אור ים
שיעור מדריכים. מאתגר. מזיע. מזיז. נושם. נוטף. כזה? ככה! לא תבוא/י?» עם אורלי אורן
כף ידכם היא הצוהר להתחבר למהות, לנשמה. "עשיתי דרך עצומה שיש לה תוצאות בשטח ריפוי אמיתי ואני ממליצה בחום ואפילו בהתלהבות".» עם צבי בן עמי - מתקשר ומראה דרך
היא שיטה ידידותית שהתפתחה מתחום הפסיכולוגיה והמשלבת תנועה מונחית וחופשית, מוסיקה רבגונית קול ומגע. הקסם טמון במפגש הקבוצתי ומשם צומחת ומתעצמת החוויה לרובד האישי.» עם רחלי לזר
לפתוח את הסופ"ש בזמן איכות עם עצמי, רגעים של תשומת לב וכוונה טובה ממני, אליי.» עם עמית עזז
שיעור היכרות לריליס ואימפרוביזציה עם ורד צח , בסטודיו 59 בשדה ורבורג» עם ורד צח
שיעור מודרני נשים - שיעור קסום במיוחד המאפשר לך זמן איכות לעצמך - לגוף ולנשמה. לא נדרש ניסיון קודם. רביעי 8:30 בבוקר במרכז כפר סבא (חניה חופשית)» עם טלי נאמני
אימון עוצמתי המלווה בנשימה ותנועה רכה מדיטטיבית ..מפתח כושר גופני ומנטלי ,דרך לגילוי וביטוי עצמי. שיעורים בימי ראשון ורביעי.» עם אילנה בהט
התנועה המחזורית היא כלי לעבודת גוף מכוונת השואבת את השראתה מהכוחות והמחזוריות של הטבע .קונטקט אימפרוביזציה היא השפה שבעזרתה אנו מתקשרים אחד עם השני ועם הסביבה .» עם ניר אזולאי
בית הספר לפסיכותרפיה הוליסטית במכללת רידמן מזמין אתכם לסדרת הרצאות מרתקת! הכניסה חופשית ומותנית בהרשמה מראש. הקליקו על "הצטרפות"!» עם מכללת רידמן