כתיבת מופעי קרקס, בימוי, ליווי אמנותי לפרוייקטים בתהליך.ייעוץ לאמנים בכל שלב בדרכם המקצועית ובתהליכי הפקה.אימון וליווי אישי אמנותי ומקצועי של אמנים.אימון אישי "מזוית אחרת" בראי הקרקס.» עם אורית נבו
ראג`ה יוגה היא שיטה עתיקה ומלמדת אותנו סדרות של תרגילים, להשקטת ההכרה. הרגעים שבהם כל הקולות בתוך הראש שלנו הופכים להיות קול אחד או לפחות מתדלדלים,הם רגעי שקט וחסד אמיתיים.» עם יפעת איילים
We focus on listening to your partner, giving and sharing weight, and finding and following the point of contact. From there, we build each week until everyone is flying high» עם זואי
סדנת מבוא והכרות תדרים בתנועה בהנחיית רוית יסעור בשרון. Dancefulness ? הריפוי שבשפת התנועה והצבע.» עם רוית יסעור
טיפול בקערות טיבטיות. להשקיט את הראש, להרגיע את הנפש וסופסוף לנוח באמת.» עם יעל מרגלית
אימון המוביליטי - תנועתיות וגמישות, הוא כמו שיעור פיזיותרפיה קבוצתי - שבו גם נלמד אנטומיה בסיסית, מה גורם לכאבים, מה מפחית כאבים, מה מגביל אותנו בתנועה, וגם נתרגל ונתאמן עם תרגולים מגוונים» עם ליאור ורדי
העמקה ברבדים התנועתיים, הרגשיים והרוחניים של מחול אימפרוביזציה כאמנות מופעתוכנית חד שנתית בהיקף של 56 שעות.» עם אריה בורשטיין
תנועה. כושר. ריקוד. שחרור. מוסיקה. חופש. בריאות. הנאה. חוויה תנועתית סוחפת, מרגשת ומלאת קסם המשלבת בין הרכות והביטוי העצמי שבאומנויות הריקוד, הדיוק והעצמה שבאומנויות הלחימה, וההקשבה לגוף.» עם מירב יונס
Video - News - הרשמו לקבלת סדרת טיפים חינם למייל שלכם - הוידאו- ניולזטר של אבי בחט.» עם אבי בחט
ביודנסה ביו-חיים ,דנסה- ריקוד , ריקוד החיים. ביודנסה היא השתתפות בדרך חיים חדשה, באמצעות חוויות אישיות עוצמתיות המחוללות ע``י ריקוד. ריקוד במובן רחב יותר של מחוות, הבעות וכו» עם חגית קושטאי-ביודנסה biodanza