התכנית מהווה את התשתית ללימודי תיאטרון רב תחומי וכוללת : שיעורי משחק, תנועה ועבודה קולית.» עם קן הקוקיה- בית ספר לתיאטרון רב תחומי
סדנאות פלמנקו מחול ספרדי עם הכוהנת של הפלמנקו בסדנה מותאמת לקבוצה שלכם. להזמנת סדנה הצטרפו בכפתור הצטרפות.» עם סילביה דוראן
סדנא חווייתית המשלבת עקרונות מתוך תורתה של ימימה ז"ל בשילוב תנועה .» עם איריס דלשד מימון
החל מ5.02 נפגשים כל יום ראשון לצורך לימוד של וסט קוסט סוינג, לאחר שיעור יש זמן תירגול עצמי והרקדה משותפת.» עם יעל, יוליה, קיארה
טאי צ`י צ`ואן יאנג 40 מסורתי.טאי צ`י צ`ואן צ`אן 83 עתיק.צ`י גונג סדרות בריאות.צ`י גונג בדרות טיפול.צ`י גונג איזוני למחלות כרוניות.» עם אריק איזנמן
במפגשים פרטניים אני משתמשת בכלים החדים והעמוקים של הפסיכולוגיה התהליכית להבנה של חרדות ומה הן רוצות מאיתנו. אם חרדות מעיקות עליכם - בואו לחקור למה הן שם ומה המסר שמצוי בתוכן.» עם מיכל ורטהיימר-שמעוני
ידע משנה חיים שיושב לנו מתחת לאף כבר שנים ויש המגלות אותו הוא מסתתר מתחת למילים מוכרות ואזורים ידועיםוכשמוצאות את הסוד החבוי...זו מתנה שמשפיעה לטובה על הבריאות הנשית עם ערך שקשה לתאר» עם דנה יצחקי רוטפלד
בואו לבנות יחד קהילה אנושית מטיבה המתפתחת בתנועה, כל שבוע ביום שלישי נפגשים בשמונה בערב בהוד השרון בסטודיו נפלא ברחוב המרגוע 10 לנוע, להרגיש ולהתחבר. הרשמה בעיצומה, מחכה לרקוד אתכם,דורית :)» עם דורית שפיר דיאמנט
סדנת ציור אינטואיטיבי, לפיתוח היצירתיות וההקשבה ללב.הסדנה משלבת כתיבה לנשמה, התמקדות, מדיטציה והרבה הרבה ציור.קבוצה אינטימית, אווירה רגועה ונעימה, המאפשרת ביטוי אישי וחופש יצירתי.» עם גלית טסלר
בשיעורים נאמץ לעצמנו עיניים טובות במפגש עם עצמנו ובמפגש עם הסביבה. השיעורים מיועדים למתחילים ומתקדמים כאחד. ניסיון קודם יתקבל בברכה, אך אינו חובה.» עם לירון מיארה