עשרות שיעורים בשבוע, כל יום 4-5 שיעורים בוקר וערב.» עם מורים מתחלפים
אני מזמינה אותך להעיר את המרפא שבך, לחזור הביתה אל האור הפנימי שלך, להבין מה הגוף שלך רוצה לומר לך, לפתוח ולשחרר כאבים רגשיים ופיזיים, וללמוד כלים להקשבה פנימה וריפוי עצמי.» עם גלית טסלר
אתן מוזמנות לרקוד איתנו באווירה ביתית קסומה,מקבלת , תומכת, שמחה וזורמת» עם בתיה אורן
אימון תנועה הוא מפגש שבועי של שעה וחצי בו נזוז עם מוזיקה, נעצים את תשומת הלב לגוף בשילוב מקצבים ואזורים שונים. נלמד להכיר את המגבלות הפיזיות והמנטליות, עם הנאה בגילוי תנועות ויכולות חדשות.» עם ענבר בן יהודה
"האוירה הקלילה והזורמת, המוסיקה וההנחיות המגניבות עזרו לי להשתחרר ופשוט לצייר. יצאתי מהסדנא מלאה בצבעוניות ושמחה!" גם בלי לדעת לצייר, 100% נטול ביקורת, פשוט לקחת צבע לידיים וליצור בראש שקט.» עם מיכל רביב
תהליך קצר-מועד ומפתיע ביעילותו המבוסס על שיטת לאבאן - הפסיכולוגיה של התנועה.התמודדות עם פחד קהל ומעצורים באינטראקציה עם אחרים, שכלול מיומנויות פרזנטציה, אסרטיביות, סמול טוק» עם שרון גדרון פסקין
בואו ללמוד לעוף. לפגוש בפחד, בהנאה, באתגר, בסחרור.תהיו הפוכים, תרקדו באוויר» עם רוני כלב
בחודש הקרוב נקיים אצלינו בסטודיו מס` ימי חזרה וריענון למדריכי פילאטיס, המעוניינים להרחיב ידיעותיהם! ולמתעניינים בקורס הכשרה!» עם אורלי אורן
סדנאות פלמנקו מחול ספרדי עם הכוהנת של הפלמנקו בסדנה מותאמת לקבוצה שלכם. להזמנת סדנה הצטרפו בכפתור הצטרפות.» עם סילביה דוראן