ניה היא שיטת ריקוד הוליסטית, עם זיקה לגוף ולנפש שמתבססת על רעיונות מתוך אומנויות הריקוד, הלחימה והריפוי. העיקרון המרכזי בניה הוא ההנאה שבתנועה, תוך הקשבה וחיבור לעצמנו ולמוזיקה.» עם גילי אטקין
יצירת מסגרת לימודית, תומכת ומעשירה לבעלי רקע במחול ותיאטרון להתפתח כיוצרים עכשווים בתחום המחול.מפגש היכרות והסברה: יום ב` 25/10 בשעה 20:30» עם קרני קידר
מזמינה אותך לסדנת Restart לגוף! (כתוב בלשון נקבה אך מיועד גם לגברים) בסדנה נלמד תרגילים שמעלים את היכולת הטבעית שלנו להיות בקשר עם הגוף.» עם ליבנת סמרה
טיפול במגע לאחר הלידה מאפשר להניח את הראש, לנשום, להרפות את השרירים, להחזיר כוחות! אפקטיבי ומשמעותי!» עם ליבנת סמרה
שיעורי יוגה בקבוצות מצומצמות, ובאווירה אישית ותומכת המתקיימים בסטודיו בוטיק בת"א. השיעורים הם במגוון סגנונות - מהאטה יוגה - עם דגש על נשימה והתייצבות, ועד יוגה דינמית שמתמקדת ברצף התנועתי» עם נירית גורביץ`
אתן מוזמנות לרקוד איתנו באווירה ביתית קסומה,מקבלת , תומכת, שמחה וזורמת» עם בתיה אורן
ניתנת ע"י המרכז הישראלי להנחיה אינטגרטיבית בקבוצות בווינגייט, בשיתוף פעולה עםמרכז לאבאן ללימודי תנועה בניו יורק (LIMS NYC)» עם פרופ` רחל פלניק צחור
Mommy Swings- שיעור לנשים אחרי לידה בגישה רסטורטיבית עם ערסל לחיזוק ושחרור כאחד.ניתן להביא תינוקות» עם שלי איבגי
בואו ללמוד להנחות קבוצות באמצעות הקשבה אמפתית ותקשורת מקרבתבואו להכשיר עצמכם להנחות קבוצות בדרך ייחודית המבוססת על סיפורי חיים וחכמת המעגל בשיטת מעגל הקשבה Council.» עם עירן ונוריה הלוי
נטורופתית ורפלקסולוגית לנשים עם בעיות במערכת העיכול (כגון מחלות מעי דלקתיות- קרוהן, קוליטיס, גסטריטיס. ובעיות מטבוליות (סכרת, לחץ דם וכולסטרול גבוה) ועוד.» עם ליאל יגר