לשיעור הפילאטיס מבנה שיעור ייחודי הכולל את החלקים: A, B, C, D. לכל חלק היתרונות והחשיבות למען התלמיד, חיזוקו והתקדמותו. בסדנא זו נתמקד ב-C PART» עם אורלי אורן
כל יום א` בבוקר, 8:15-9:15 נתרגל את התודעה שלנו לשקט וצלילות. נתרגל את הלב שלנו לסבלנות ונדיבות. נכין את יומנו, את השבוע שלנו, לכזה שנושא את האיכויות שאנחנו מאחלים לעצמנו.» עם יעל רורמן קרספי
ריו אביירטו(הנהר הפתוח) חוויה סוחפת בתנועה,נשימה, מוסיקה, קול ומגע.» עם אנה בלומנטל
במרחב טבעי ופראי נפגוש מקרוב בעצים, בחול, בים ובסלעים. נמצא את החופש נטול השיפוטיות, להתנסות בתנועה המשוחררת מהצירופים הידועים. נתרגל נוכחות מתוך המפגש עם הטבע כמקור להשראה יצירה וריפוי.» עם איריס נייס
סדרת מפגשי חמשת המקצבים בעדנים בהנחית אביה רכס-מנחה מוסמכת בשיטה® נרקוד בבימי שלישי בערב» עם אביה רכס
פילאטיס בשילוב יוגה ועם הגישה של פלדנקרייז כל ימי ראשון ורביעי ב 20:00» עם יעל אשמן
"שבי ישר! תלך זקוף!" מה זה אומר זקוף? ישר? שיעורי פלדנקרייז בקבוצה atm» עם טלי זבילביץ
דיקור יפני עדין השומר על מערכות הגוף באיזון, משולב בעיסוי מטיב מחזק ומרגיע של כפות הרגליים, וטיפול דרך כפות הידיים והקרקפת. טיפול מדהים....!» עם נועה ארבל
קבלת בסיס רחב של תבונת גוף דרך טכניקות מגוונות ומשולבות של עבודת שלד, שרירי ליבה, יציבה, נשימה, תנועה מדיטטיבית, צ`י-קונג רפואי, חוכמת האגן, פרפורמנס, קונטקט, חשיבה יצירתית, ביטוי והבעה.» עם שלי אללוף