הבוטו הוא מחול נשמה העוסק בהכרה, דרך אמנות הריקוד. הוא פותח דלת הן לאנשים המגיעים מעולם המחול הן לאנשים המגיעים מתחומי המודעות השונים.» עם אילת אולמן
``פתיחת חוג חדש למתחילים`` בהדרכת סילביה רכשמיר (ארגנטינה) » עם סילביה רכשמיר
ביוגה מרגה מתקיימים שיעורי יוגה באווירה ביתית ונינוחה. הקשר עם כל תלמיד הוא ישיר ואישי ומתוך נתינה. אילן הקים את המרכז בשנת 2002 כחלק מצעידתו בדרך היוגה. המורים בסטודיו מוסמכים ומנוסים.» עם אילן גולדוסר
שיעורים בשיטת אלכסנדר לשיפור היציבה, הפגת כאבים ושליטה טובה יותר בגופנו ובעצמנו.» עם אילן בחר
כלים מתודיים ורעיונות תנועתיים מקוריים ומגוונים להעברת שעורי תנועה לקהלים שונים» עם ד"ר אפרת היימן
התרגול כולל לימוד סדרות מסורתיות המביאות לשחרור ואיזון של הגוף והנפש. משלבת שיפור יציבה, תנועה, נשימה ומדיטציה כדי לקדם בריאות, רוחניות ואיכות חיים. בליווי מוסיקה נעימה באווירה קסומה ומשתפת.» עם רוני ויסמן
שעה של ריקוד נשי ועוצמתי, זמן לעצמך ולגוף שלך במרחב מקבל ונטול שיפוטיות. הכרת טכניקת הטרייבל פיוז`ן מהבסיס - גם למי שמעולם לא רקדה!» עם Elizabeth Zohar
שעור תרגול שבועי פתוח של שיטת חמשת המקצבים בלווית הנחיה מילולית ומוזיקלית. אין צורך בניסיון קודם» עם עדי ארגוב
בתאריך 13/6/12 בראשון לציון זה קורה הרצאה מיוחדת שלי בנושא תקשור ורוחניות - אז חבל לך לפספס זאת...ההרצאה מיועדת רק ל-15 הראשונים שיירשמו בלבד.לא נרשמת ? חבל לך לפספס לחץ להרשמה לשריין את מקומך » עם דפנה ביסמוט
שיעור קבוע בן שלוש וחצי שעות ושבו נתרגל מדיטציה, אסנה, נשימות ולימוד טקסטים. מטרת השיעור לבנות אימון אישי יציב ולבסס חברותא של אימון ולימוד משותפים.» עם יעל אופיר