שיעור לקט מתוך מגוון שיעורי ניה מוקלטים מראש ()שעה של שחרור והרמת אנרגיה» עם ניצן גנץ
תהיתם פעם מהי פסיכותרפיה טראנס-פרסונאלית וכיצד נראה טיפול בה?» עם Reidman College מכללת רידמן
דרך האמן בסדנא המלאה והתהליכית לשינוי עומק משמעותי. שישה מפגשים למעבר דרך חסמי יצירה, וחיבור לחלומות. מתחייבים לדרך, מתחייבים לתוצאות» עם מיכל גזית
טיפול במים חמים (C°34) חוויה ייחודית ומרגשת לקראת לידה, להקלה על תחושת הכובד והמתח. אפשר לצרף בן/בת זוג או את אמא.» עם רונית אידלמן
שיעורי פלדנקרייז בקבוצות קטנות בסטודיו קסום בגבעתיים בהנחייתו של מורה מנוסה» עם אלון קליין
אני מזמינה אותך להעיר את המרפא שבך, לחזור הביתה אל האור הפנימי שלך, להבין מה הגוף שלך רוצה לומר לך, לפתוח ולשחרר כאבים רגשיים ופיזיים, וללמוד כלים להקשבה פנימה וריפוי עצמי.» עם גלית טסלר
ברימה-האומנות להיות נוכח, היא שיטה שדרך חיבור לגוף, מביאה לנוכחות נטולת מאמץ, ומחברת אותנו לעצמנו.הברימה יוצרת שקט פנימי, בהירות ואיזון, מפתחת את יכולת הקשבה והקבלה, ומרחיבה את האפשרי לנו.» עם חנה הולצר
תכנית שנתית העוסקת בתחומים מגוונים מעולם התנועה. מסע להיכרות מעמיקה, חיבור, הקשבה, השראה ולמידה של הגוף והתנועה.התכנית מיועדת לכל מי שחשק/ה נפשו/ה לרקוד.» עם איילת, ניצן ואור