יוגה היא דרך חיים המכוונת לפיתוח ראייה בהירה וצלולה וליצירת חיים בריאים ומאוזנים. היוגה מפתחת גישה של אי השתוקקות; מעצימה ובונה יציבות, גמישות, התמקדות ויכולת הכלה וקבלה של הקיים.» עם מיה ששון
במפגש ננוע את הנרטיב הפנימי שלנו כדי לשחרר תבניות ישנות שאינן משרתות אותנו עוד דרך משחק, סקרנות ותנועה מודעת.» עם ליזה פוטרמן
טיפול בקערות טיבטיות. להשקיט את הראש, להרגיע את הנפש וסופסוף לנוח באמת.» עם יעל מרגלית
בואו לגלות עולם מדהים של קצב ותנועה !» עם יעל שרוני
תעניקו לעצמכם ו/או לאהובים שלכם מתנה של חוויה בלתי נשכחת מושלמת, של שחרור לחצים ומתחים פיזיים - רגשיים - נפשיים ואנרגטיים, טהור פנימי, הטענת מצברי אנרגייט החיים.» עם גרמן אבשלומוב
קבוצה לפעילות מתמשכת בלימוד טכניקות ומהות העולם הקסום של תאטרון הפלייבק , נחווה את היכולות שלנו כשחקנים , אנושיים ,הקשבה אמיתית , שמחה , יצירה , נוכחות , הכרה והרחבה עצמית ..» עם אלון פורת
חל מה-7/11 יפתח תרגול מיוחד וחדש של עצירת תנועה. ימי שלישי 20:00 - שעה וחצי, אחת לשבוע, לתקופה מוגבלת של 3 חודשים, בהדרכה והנחייתה של יעל שצמן.» עם יעל שצמן
נרגיש ביחד ,המרכיב שכרגע שחסר לנו,ניצור את התקשורת הבלתי אמצעית של הלב ,התנועה,המקצבים, ושמחת המפגש. בבקשה להכנס לחדר הזום ב 16:45» עם אסטרז`ה גברוביץ` / פרידה
השיעור מיועד לנשים אחרי לידה בדגש על חיזוק קרקעית אגן, הקלה כאבים והשבת הזקיפות והאיזון של עמוד השדרה. מהלך השיעור זורם, במהלכו נבנה את החוזק הגופני, נמצא אורך בגוף וזרימת חמצן.» עם אלינור לוי
במה פתוחה הוא ג`אם אימפרוביזציה וקונטקט, הכולל הנחיה ע"י מורה מתחלף וליווי של מוזיקה חיה. הוא מתרחש, אחת לשבועיים בערבי מוצ"ש, בחלל הגדול והמקסים של סטודיו קבוצת המחול נעה דר, בתל אביב.» עם במה פתוחה - צוות יוצרים