שיעורי מחול עכשווי רכים ומחזקיםשילוב טכניקות שונותשכלול יכולות פיזיותהעמקת הקשר לעצמי- הקשבה לאיפה אני, מה אני צריךהתרגול תנועה מירבית במאמץ מזעריובעיקר הרבה תנועה מניעה בריאה ומהנה» עם אור אבישי
*משך המפגשים ואורכם תלוי בצורך שלך.לתמיכה בהתבוננות רחבה על מצבים בחיים, תוך קבלת פרספקטיבה מעולם הרוח.לתמיכה במצבי בלבול וקושי להחליט.» עם חני מזלטוב
לפתוח את הסופ"ש בזמן איכות עם עצמי, רגעים של תשומת לב וכוונה טובה ממני, אליי.» עם עמית עזז
טיפול נפשי ממוקד או מעמיק דרך נשימה מעגלית, ריברסינג אודותיי: פסיכולוגית קלינית, מטפלת ריברסינג» עם נועה טייכר
התחלנו! ומוזמנות עוד להצטרף לתכנית השנתית!תנועה התפתחותית, קונטקט אימפרוביזציה, אקסיס סילבוס, פליינג לואו, אילתור קבוצתי ועוד! תכנית חדשה עבור נשים בירושלים - לחיזוק, שכלול, התפתחות ועונג» עם דפנה המנדינגר, מיכל שטרנבך, דור פרנק, ניצן לדרמן
שיעורי פילאטיס בקבוצות קטנות או באופן פרטני בהם משולבות ההריוניות עם התאמות לשלב היריון ולמטרות האימון בהיריון בהתייחסות להיריון, להכנה ללידה וליום שאחרי.» עם מדריכות הסטודיו
מפגש ריקוד חופשי, שעתיים של תנועה במגוון סגנונות ומקצבים. הנחיה מינימלית שמחברת לגוף.» עם מיכל אינדי לוי
לאחר תקופה ארוכה ודרישה הבאה מהשטח, החלטתי לפתוח את ביתי לקבוצת נשים שתיפגש פעם בשבוע ללמוד, להתעצם, להתעמק, לדייק עם עצמן ועם הסובבים אותן, ולחגוג את החיים.» עם דלשד איריס
סדנא שתעסוק במהות הריטואל ותתמקד בריטואל היהודי ומקורותיו.» עם אבי אשרף