שיעורים בני שעתיים שכוללים אימון בנשימות, במדיטציה ובאסנה ולימוד של טקסטים. אימון משותף או בהנחיה, בשהייה ובזרימה, שקט ומעמיק ועם תשומת לב לצרכים האישיים של כל אחת ואחד ולימוד טקסט היברידי.» עם יעל אופיר
בוא(י) להגשים את עצמך בקורס מורי דמיון מודרך בתנועה.» עם גד לוי - גולן
אימון יוגה שבועי באווירה כפרית בתוך חוות סוסים , יוגה ויני יניאסה עדינה ומותאמת לכל מתאמן .» עם נועה גלעד
כבר שנים שאת רוצה לחזור לרקוד... להתחבר מחדש לגוף, לנשמה. לתת ללב להתרחב, ולהתמלא מחדש באהבה הזו, שזוהרת מאיתנו, כשאנחנו פשוט רוקדות את החיים שלנו.» עם E-motion בית הספר לריקוד
במפגש נחשוף אתכם לקסם שבתרגול במרחב האווירי ונלמד כמה רצפים אקרובטים פשוטים» עם דליה דינאי לינוי יונה
בלט קלאסי הינו סגנון מחול מופלא המושתת על דיוק וכללים נוקשים אשר באים יחד עם ריקודיות, מוזיקה ורגש. שיעור בלט הוא שיעור מאתגר ומספק, והוא משפר יציבה, גמישות, שמיעה מוזיקלית ועוד.» עם דניאל אוסטפלד
אקרובטיקה אוירי לילים ושיעורי פיטנס ואקרובטיקה אוירית למבוגרים. טיסו, טרפז, חישוק אוירי, יוגה אוירית, אקרובטיקה» עם דניאלה הופ
קרניו סקראל היא שיטת טיפול במגע לויסות מערכת העצבים בגוף, להנעת נוזל חוט השדרה מן הסקרום (האגן) ועד לקרניום (גולגולת).» עם איזבלה בן אהרן
טיפול במוסיקה לילדים, נוער, מבוגרים והגיל השלישי. טיפול בקשיים רגשיים, חברתיים, התפתחותיים, נוירולוגיים ובהפרעות קוליות על רקע רגשי ופיזיולוגי. כתובת: שדרות הרצל 89, בית הכרם, ירושלים.» עם ד"ר אליזבט קיי