מפגש ריקוד חופשי, שעתיים של תנועה במגוון סגנונות ומקצבים. הנחיה מינימלית שמחברת לגוף.» עם מיכל אינדי לוי
פילאטיס בקבוצה אינטימית של עד 4 משתתפים, בסטודיו ביתי יפיפה, דגש על צרכי כל מתאמן ויחס אישי. בתוספת אביזרים ו TRX. מטרה בכירה . בואו להאריך השרירים ולהתחזק ולהגן על הגוף מפני פציעות» עם תמי כץ לוריא
שיטת עבודה המאפשרת נביעת חומרים תנועתיים אישיים עמוקים.תנועה אותנטית היא צורה פשוטה לכאורה של תנועה שבה המתנועע זז בעיניים עצומות בנוכחות עד.» עם דיתה בן דויד ונועה זולו
טיפול נפשי בנדודי שינה חרדה טראומה, פגיעה מינית, התמכרויות ע"י עו"ס, קב"נית פעילה במיל` המתמחה בתחומים אלה» עם שירלי קורין
צילום: אסקף. שיעורי גאגא מציעים למשתתפים מסגרת יצירתית כדי להתחבר אל גופם ואל הדמיון שלהם, להגביר את המודעות לגוף, לשפר את הגמישות והסיבולת ולחוות את ההנאה שבתנועה בסביבה מזמינה ומאפשרת.» עם מורה ממרכז הגאגא
דרך עבודה עם שיטות תנועה וריקוד, פשוטות ועוצמתיות- חמשת המקצבים והמרחב הפתוח, אנו מפתחים מודעות גופנית-נפשית, יכולת ההבעה, שחרור, ספונטניות ומציאת מרכז השקט הפנימי והחיבור לרוח.» עם ריבי דיימונד
הבוטו הינו מחול עכשווי העוסק בהכרה דרך אומנות הריקוד ופותח דלת הן לאנשים המגיעים מעולם המחול והן מתחומי המודעות השונים. בסדנא נעסוק בהכרות מחודשת עם גופינו ועם התנועה הפועמת בו, במטרה להעמיק את הקשב פנימה ולמצוא דרכי ביטוי החוצה, ביטוי של מחול הנשמה שלנו. אילת אולמן תלמידתה של מיה דונסקי לבוטו, השתלמה ביפן, צרפת, איטליה ואוסטריה. [email protected]. הסדנא הבאה: 31.3.06.
עיסוי רפואי במרכז רמת גן בקליניקה פרטית במקום שבו השקט והשלווה מחכים רק לכם» עם ניר חוכיימה
טאי צ`י צ`ואן | הטאיצ`י הינה אומנות לחימה פנימית עתיקה שמקורה בסין. שיטה זו צוברת כיום פופולריות רבה בעולם המערבי בזכות השילוב הייחודי בין העוצמה וההרפיה שמעניקה שיטה זו למתאמן.» עם בנימין דוידסקו