הזדמנות נהדרת לסופ"ש של ריקוד, תנועה, גילוי וחקירה עם מורה נפלא!!ההרשמה המוקדמת מסתיימת בסוף אוקטובר!!דרישה מוקדמת להשתתפות בסדנה: 20 שעות ריקוד של חמשת המקצבים עם מורה מוסמכת.» עם Alain Allard
שיעור מתיחות, לעבוד על השרירים והגוף. השיעור מתאים לכולם. השיעור עובר און ליין דרך אפליקציית זום.» עם רותם ברק
טיפול במגע לאחר הלידה מאפשר להניח את הראש, לנשום, להרפות את השרירים, להחזיר כוחות! אפקטיבי ומשמעותי!» עם ליבנת סמרה
ימי שלישי,17:00-18:00, בכפר ורדים ימי חמישי,8:00-9:00, במעלותשיעור ניסיון ללא התחייבות» עם אירנה צאבל אשל
מאז 1998 אני עוסקת בשיקום פציעות אורטופדיות שונות. המומחיות שלי היא להביא את תלמידיי לחיים ללא כאב בטווחי תנועה מלאים ותיפקוד מלא. התהליך מתחיל במס שיעורים פרטיים וכניסה לקבוצה שיקומית. » עם אורלי אורן
מחפשים שותפים נוספים לדרך! אנחנו קבוצת אלתור התנסותית, המתמקדת בעבודת חקר תנועתית, קולית ומילולית, עם דגש על תכנים רגשיים ובין אישיים.» עם קבוצת מאלתרים - אנחנו
טיפול פרטני בתנועה ומחול לנשים, ילדות, ונערות והדרכת הורים. מפגשים פרטניים בתנועה אותנטית, התנסות, וצמיחה מקצועית לנשים ואנשי מקצוע.הדרכה למטפלים בתנועה,רפואה משלימה ופסיכותרפיה גופנית.» עם אסתי לומס
בסדנה נגלה ונחווה באמצעות תרגול פשוט את הקשר בין המחשבה לגוף את ההשפעה והעוצמה שיש לנו. זו ההזדמנות לצאת מהלחץ, להכיר ולחוות כלי ייחודי להתפתחות אישית, ריפוי והאטת תהליכי הזדקנות.» עם רוני ויסמן
קורס מרתק המיועד למטפלים ולרופאים מכל התחומים, וכן לכל אדם המתעניין ברפואה הוליסטית. נלמד את הגורמים לסרטן ולמחלות אחרות, נבין מחלות אלו ונלמד את תהליכי הריפוי הטבעיים שלהן !» עם עידן סער
בואי להתחדש אתנו בתנועה, הנאה והתנעה מחדש.זוהי קבוצת נשים המאפשרת לכל אחת להביא את עצמה, את הביטוי האישי שלה ולקבל מקום ומרחב מכיל. הסדנה בתנועה מלווה במוסיקה ובשילוב הנחיה מובנית ופתוחה.» עם שירה שטרנפלד